DKKA

2021.02.23. 19:55

Az NB II-esek kiütéses sikere

A DKKA utánpótlás együttesei közül a legutóbbi fordulóban az NB I/B-ben érdekelt U20-as csapat a listavezető Budaörsöt fogadta szombaton. Az ellenfélnél több korábbi dunaújvárosi játékos is szerepelt.

2021.02.20. Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia-Moyra Budaörs Handball NB1/B női kézilabda Dunaújváros Sportcsarnok Fotó: Szabóné Zsedrovits Enikő SzZsE DUnaújvárosi Hírlap DH

Fotó: Zsedrovits Eniko

Husti Hanna három gólt lőtt a Budaörsnek
Fotó:Szabóné Zsedrovits Enikő / Dunaújvárosi Hírlap

DKKA U20 – Budaörs

20–31 (12–10)

DKKA: Bartók, Szalma (kapusok), Keresztes, Fodor 3 (2), Varjas 1, Pál 5, Papp, Kecskés, Sztanó, Matucza 3, Ujházi 1, Percze 3, Agócs 1, Husti 3. Edző: Kovács István.

A Kohász egy félidőn keresztül remekül tartotta magát, vezetett is a szünetben. A vendégek ugyan fordítani tudtak, de a 42. percben is még csak egy gól volt az előnyük (17–18). Sajnos ekkor egy komoly hullámvölgybe kerültek a lányok, hiszen tizennégy percen keresztül nem tudtak gólt szerezni, ami alatt a rivális elhúzott 17–30-ra, és ezzel eldöntötte a találkozót.

A felnőtt NB II dél-nyugati csoportban játszó U22-es gárda vasárnap kiütéssel nyert, és továbbra is második helyen áll.

DKKA – Marcali 44–24 (22–12)

DKKA: Szalma, Keresztes 1 (1), Varjas 1, Pál, Román 1 (1), Papp 2, Kecskés 9, Sztanó 8, Gajdos 4 (2), Matucza 1, Ujházi 1, Percze 2, Agócs 11, Graffy 3 (1).