Kézilabda

2022.10.17. 11:00

A debreceni csapat számára ez szégyen

Dunaújváros - A Budaörs házigazdaként meglepetésre 25–23-ra legyőzte a Debrecent a női kézilabda NB I szombati játéknapján. Az előző idényben bronzérmes vendégek a második félidő elején még három találattal vezettek, a 44. percben viszont már a hazaiaknak volt ekkora előnyük, s hátralévő időben a DVSC már nem tudott fordítani. – Ez számunkra szégyen – mondta Szilágyi Zoltán, a DVSC edzője. További eredmények: MTK–Alba Fehérvár KC 29–30, NEKA–Békéscsaba 26–21, Érd–Kisvárda 21–23. Szerdán játszották: Vác–Győr 17–28, Siófok–FTC 19–29. A DKKA 44–31-re kapott ki Mosonmagyaróváron, szombaton pedig éppen a Budaörsöt fogadja.