Vármegyei foci

2023.11.02. 17:18

Pont nélkül maradt a Kulcs és a Rácalmás

A Fejér vármegyei labdarúgó-bajnokság III. osztály déli csoportban kiugró teljesítményt csak a Lajoskomárom II.-től láthatott a közönség. Igaz az utolsó helyezett Szabadegyháza legyőzése nem akkora fegyvertény egy dobogós együttestől. A forduló egyik vesztese a Rácalmás, ők egygólos félidei vezetésről „hagyták” nyerni a Nagylókot.

A második rácalmási gólt Sőregi Gergő lőtte

Nem ment a másik városközeli csapatnak sem, a Kulcsnak. Ők a Cece vendégeként szenvedtek vereséget. A forduló többi eredménye papírforma volt, hiszen mindig a tabellán előrébb lévő csapat húzta be a pontokat. A 9. kör érdekessége, hogy ezúttal döntetlen egyik mérkőzésen sem született.

Rácalmás – Nagylók 3–4 (3–2)

Rácalmás: Hatvany – Molnár, Domak (Horváth R. 85.), Czári, Horváth D., Hornyák, Tábi (Pinte 65.), Suplicz, Bartók, Sőregi, Németh P. (Kovács Zs. 85.).
Az első félidőben már a 3. percben vezetést szerzett a hazai csapat Horváth Dániel révén. Aztán a 12.-ben Sőregi is beköszönt, amire a Nagylók  a 25. percben tudott válaszolni, aztán Czári újra kettőre növelte a rácalmási előnyt, de a szünet előtt újra egyre zárkózott fel az ellenfél. A pihenő után azonban elfogyott a Rácalmás góllövő kedve, és a vendégek két találattal megfordították a három pont sorsát, az 53.-ban Varga volt eredményes, a győzelmet pedig a 90. percben Szekeres szerezte meg. Ráadásul a 94. percben a hazai Horváth Róbertet kiállították, így ő nem játszhat a következő mérkőzésen.

Cece – Kulcs 2–0 (2–0)

Kulcs: Murvai – Cseresnye, Seres (Tóth 56.), Godó, Ócsai, Szekszárdi, Cserkuti (Herczog 70.), Molnár, Pasqúalini, Zsigmond, Balla.
Már az első félidőben eldőlt a meccs Király góljával és Szalai büntetőjével. A második játékrészben már találat nem esett.
További eredmények: Lajoskomárom II. – Szabadegyháza 9–1, Kisláng – Kőszárhegy 1–0, Vajta – LMSK 0–3, Tác-Csősz – Alap 2–3, Sárszentágota – Dég 3–2.