labdarúgás

2021.04.18. 20:44

Emberhátrányban újabb fontos pont

A NB III Közép csoportjának harmincadik fordulójában a Dunaújváros PASE labdarúgócsapata vasárnap a Monor együttesét fogadta.

2021.04.11. Dunaújváros Pálhalmai Agrospeciál Sport Egyesület- Újpest Futbal Klub II felnőtt férfi labdarúgó mérkőzés Dunaújváros Stadion FOtós: Szabóné Zsedrovits Enikő SzZsE Dunaújvárosi Hírlap DH

Fotó: Zsedrovits Eniko

Az ötödik percben Vadász Viktor szögletét Szepessy Róbert csúsztatta a hálóba (1–0). A harminchatodik percben Dorogi Renátó ellen szabálytalankodtak a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Szepessy Róbert értékesítette (2–0). Az ötvenötödik percben szépítettek a vendégek. Egy bal oldali beadást követően Nichenko fejelt közelről a léc alá (2–1). A hatvanegyedik percben Juhász Zsombor szabálytalankodott Báló Tamással szemben. A két játékos „vitába keveredett” egymással, ami után az újvárosiak védője piros, a monori játékos pedig sárga lapot kapott. A hetvenedik percben egy balról érkező beadást Maka fejelt a kapuba (2–2).

A csapatkapitány, Szepessy Róbert szerezte a dunaújvárosiak két találatát a vasárnapi mérkőzésen
Fotó: Laczkó Izabella/Dunaújvárosi Hírlap

Dunaújváros PASE – Monor 2–2 (2–0)

DPASE: Pokorni – Barta (Markovics az 56. p.), Hompót D., Vadász, Báló, Lakatos G., Tóth Á. (Varga Zs. a 93. p.), Kesztyűs (Áman a 93. p.), Novák Zs., Dorogi R. (Kondor a 70. p.), Szepessy R. Vezetőedző: Jakab Elek.

Monor: Bozsó – Kovács Á. (Haragos a 81. p.), Barthel, Ficsor, Talabér, Annus, Farkas Á. (Nichenko a 46. p.), Maka, Hunya (Kántor a 85. p.), Juhász Zs., Vékei (Szabó Zs. a 46. p.). Vezetőedző: Gubucz László.

A forduló további eredményei: Budapest Honvéd-MFA II – Ferencvárosi TC II 2–2, Vác FC – HR-Rent Kozármisleny 2–0, Hódmezővásárhelyi FC – Taksony SE 2–1, Szekszárdi UFC – Körösladányi MSK 2–0, ESMTK – Dabas-Gyón FC 0–1, Szegedi VSE – Majosi SE 3–2, Rákosmente FC – Újpest FC 1–0 II, Iváncsa KSE – Paksi FC II 4–1, FC Dabas – Kecskeméti TE 0–0.