Megyei II

2017.09.12. 15:32

Továbbra is nyeretlen a Rácalmás

Az 5. fordulót játszották le a csapatok Fejér megye másodosztályú labdarúgó-bajnokságában.

Káldor András

dfd

GROUPAMA Északi csoport

Bodajk-Fehérvárcsurgó 2-1 (0-0)

Vezette: Cseh Roland.

Bodajk: Csikesz P. – Orosz, Bregócs, Takács V., Füri – Molnár T., Varga D., Vincze (Bélik B.), Kovács T. – Kővári B., Rózsás. Vezetőedző: Takács Viktor.

Fehérvárcsurgó: Rapali – Kindl, Nagy B., Veres G., Herczeg D. (Ruzsics) – Boros Bálint (Huszár), Pálfi, Csányi (Varga K.), Baksa – Dreska, Lascsik. Vezetőedző: Mesics János.

Gól: Kovács T. (61.), Orosz (86.), illetve Baksa (50.).

Bakonycsernye-Aqvital FC Csákvár II 6-0 (3-0)

Vezette: Rózsa József.

Bakonycsernye: Spandler M. – Mészáros B., Schneider, Balogh A. (Varga J.), Zách – Boros Bence, Ódor, Varga A., Molnár D. – Hancsák (Monostori), Fodor (Molnár Á.).

Aqvital FC Csákvár II: Tóth Z. – Szabó S., Hári, Csikesz L., Krausz – Gulyás Gábor, Barócsi, Gulyás Gergő (Turány), Imrefy – Gulyás J., Mézner. Vezetőedző: Takács József.

Gól: Molnár D. (44., 54, 61.), Fodor (5.), Ódor (35.), Molnár Á. (90.).

Fodor Krisztián büntetőjéből már az 5. percben megszerezte a vezetést a hazai csapat. A folyamatos támadások eredményeként Ódor Ákos duplázta meg a gólok számát. A Csákvár kétszer került hatalmas helyzetbe, ám Spandler Mátyás bravúrosan hárítani tudott. A félidő végén Molnár Dávid is megkezdte a gólgyártást, és így háromgólos csernyei vezetéssel fordultak a csapatok. A második félidőben Molnár D. újabb góljaival mesterhármast ért el, a 90. percben pedig még Molnár Ákos is betalált és ezzel a Bányász kiütéses győzelmet aratott.

Tudósított: Müller Tamás.

Csór Truck-Trailer-Mány-SBS 2012 0-8 (0-3)

Vezette: Hudra Károly.

Csór Truck-Trailer: Németh Zs. – Balázsik (Botka), Kocsis B., Denke O., Vári – Cserna, Radnics, Béres (Pécsi), Réti (Lehota) – Holl (Nagy P.), Nyakas. Vezetőedző: Pécsi László.

Mány-SBS 2012: Sátori – Rimele, Csitári, Mohácsi, Kun – Bencze, Pál Z., Szabó L. (Apostagi), Jakab (Magony) – Radovics, Vaczula (Budai).

Gól: Jakab (3., 53., 74.), Radovics (35., 61.), Pál Z. (82., 90.), Csitári (2.).

Kovács Krisztiánt, a Főnix FC játékmesterét még szabálytalanul sem tudták megállítani a Puskás AFC III hátvédei Fotó: Igari Balázs

Főnix FC-Puskás AFC III 2-1 (0-1)

Vezette: Szabó László.

Főnix FC: Barsch – Peringer (Ambrus), Totsche, Kásler (Schäffer), Szalai P. – Kovács K., Boros D. (Knausz), Willerding Zs. (Király J.), Bognár I. – Vágner (Bánfalvi), Fésű. Vezetőedző: Pavlik József.

Puskás AFC III: Koch – Gajdos (Boros F.), Szabó D., Kovács J., Horváth Á. – Tóth G. (Jelinek), Tóth A., Komáromi, Pásztor (Kóbor) – Mérten, Nagy B. Vezetőedző: Szabó Dániel.

Gól: Király J. (777., 82.), illetve Horváth Á. (13.).

Pátka-Videoton Baráti Kör 2-1 (1-0)

Vezette: Wittner József.

Pátka: Kántor Zs. – Gárber (Horváth T.), Kántor Á., Horgos, Szakács – Prill (Márkus), Rózsa B. (Rózsa Cs.), Osváth, Tóth Á. – Füleki, Samu (Tóth P.).

Videoton Baráti Kör: Viniczai – Sasvári (Juhász G.), Polacsek (Szabó F.), Bodó (Frikk), Juhász L. – Jirka, Tornyai P., Nagy V., Nagy K. – Balogh Á., Géri. Vezetőedző: Zimmerman Tamás.

Gól: Gárber (19.), Rózsa B. (55.), illetve Jirka (46.).

Szár-Pázmánd 5-1 (2-0)

Vezette: Cérna János.

Szár: Szabó D. – Fenyvesi Sz., Kovács B. (Tóth B.), Szabó Sz., Sátori – Haász, Mecséri, Horváth B. (Orbán), Boros Z. – Nyitrai (Tóvári M.), Iváncsik. Vezetőedző: Lacza Albert.

Pázmánd: Lőrincz – Domak, Bajári, Kutai, Kolonics – Bauer, Kerkuska, Pécsi, Lengyel – Farkasfalvi, Szabó B.

Gól: Maróti (36., 75.), Boros Z. (41., 63.), Szabó Sz. (73.), illetve Kutai (88.).

Pusztavám-Jüllich-Mór II 3-2 (0-0)

Pusztavám, 100 néző.

Vezette: Varga György.

Pusztavám-Jüllich: Kiss V. – Véninger, Varga L. (Jullich), Kertai, Molnár A. – Czéh M., Varga J., Magosi, Katona – Katóka M., Tanka (Veress). Vezetőedző: Kocsis Jenő.

Mór II: Cseszneg – Vincze (Schábel), Hárer, Vachtler, Tetzli – Fojtyik, Koller, Dreska, Czövek – Szántó (Nyevrikel Gábor), Elek.

Gól: Veress (87., 89.), Katóka M. (47.), illetve Vincze (57.), Elek (67.).

Jók: Molnár A., Katóka M., Kertai, illetve Vincze, Tetzli, Fojtyik, Elek.

Az első félidő esemény nélkül zajlott, jobbára a Mór II irányított. A szünet után góllal nyitott a PTC, a 47. percben Fülöp Roland baloldali szöglete után, Varga József fejére lőtte a labda, Cseszneg András a bal alsó sarokba tartó labdát bravúrral ütötte ki, de csak Varga J. elé, aki okosan visszagurított, és a jókor érkező Katóka Milán kapásból, kilőtte a jobb alsó sarkot. 1-0, Tíz perccel később egyenlített a Mór II. Vincze Viktor a pusztavámi térfél közepén kapta a labdát, végig szlalomozott a hazai védelmen, majd védhetetlenül lőtt Kiss Viktor hálójába, 1-1. Ismét tíz perc tele el, s már a Mór II vezetett. A labda a PTC előterébe került, Elek Ramón fejjel megtolta, a léc alól Kiss V. kitenyerelte, de mint később kiderült, a labda a gól vonal mögé hullott, 1-2. A pusztavámi legények nem hagyták annyiban a dolgot, Kocsis Jenő vezetőedző átszervezte a csapatot, jól cserélt, és Veres Botond előbb a 87., majd a 89. percben megfordította a mérkőzést. A Mór II. jobb erőkből áll, de a hazai legénység volt szerencsésebb. Győzelmük megérdemeltnek mondható.

AGÁRDI TERMÁL csoport

Kápolnásnyék-Adony 2-2 (1-2)

Vezette: Kupi Zoltán.

Kápolnásnyék: Mészáros D. – Peng, Jung (Ribi), Varga J., Konczi – Silhány (Nagy Á.), Peszeki, Bánoczki (Szentgyörgyi), Nagy Z. (Molnár G.) – Szilasi, Czottner Á. (Őri).

Adony: Szántó P. – Nagy Á., Budai, Szabó B., Vukajlovics – Németh T., Csucsai, Varga Z., Erdei – Schrick, Nebucz.

Gól: Czottner Á. (15.), Konczi (60.), illetve Németh T. (26., 35.).

Pusztaszabolcs-Sárbogárd II 6-3 (3-0)

Vezette: Czagány Zoltán

Pusztaszabolcs: Dévai – Baka G. (Farkas R.), Baka B. (Toldi), Kovács A., Balogh Z. – Páhi, Baloni, Lepsényi (Kovács B.), Mágocs – Györök (Palkó), László (Szakmány).

Sárbogárd II: Farkas Z. – Juhász G., Szakács, Horváth B. (Rigó), Kovács R. – Vámosi D., Molnár M. (Somogyi L.), Vámosi G., Bartók (Szabó Z.) – Sükösd, Dombi (Palásti).

Gól: Mágocs (12., 59., 81.), Páhi (43., 46.), Lepsényi (24.), illetve Szabó Z. (48., 67.), Kovács R. (58.).

Kiállítva: Farkas Z. (86.).

Vajta-MPF Ráckeresztúr 2-2 (1-0)

Vezette: Nagy Károly.

Vajta: Fehér – Szalai, Orsós, Polyák, Király – Sinka (Kovács I N.), Kovács II N., Kovács D. (Tóth B.), Tángli G. – Tángli Cs. (Móri), Rupa.

MPF Ráckeresztúr: Csapó Cs. – Lakatos, Neuvert, Bendák (Takács B.), Dani – Hartai, Borsos (Mészáros), Horváth B., Takács M. (Csapó D.) – Cseppen, Cseprekál. Vezetőedző: ifj. Novák Ferenc Gól: Kovács D. (43.), Kovács II N. (53.), illetve Borsos (66.), Horváth B. (77.).

Szabadegyháza-Rácalmás 4-0 (1-0)

Vezette: Szabó János.

Szabadegyháza: Nochta – Rauf R. (Rátkai T.), Csupor (Killer P.), Rapai (Lendvai), Németh D. – Vida, Imre, Hushegyi, Billig – Vízi (Dezső), Kovács N. (Rátkai A.). Vezetőedző: Baranyai Balázs.

Rácalmás: Szabó I. – Nagy B., Fodor (Rajna), Németh P., Boross (Szakáll) – Juhos, Tömöri, Szeitz, Decsi (Bartók) – Suplicz (Szabó Z.), Horváth R. Vezetőedző: Boncz Gábor.

Gól: Vida (40.), Csupor (46.), Dezső (74.), Killer P. (88.).

LMSK Cobra Sport-Nagykarácsony 3-4 (1-3)

Vezette: Mogyorósi Tibor.

LMSK Cobra Sport: Dicső – Szántó, Sütő, Blaski (Balla), Csizmadia – Nyikos (Zalatnai), Bagó (Baráth), Szente, Halász – Nasta (Horváth A.), Cziczinger.

Nagykarácsony: Turi – Harasztia, Tábi (Nagy T.), Brogyányi (Szabó M.), Fodor – Halasi, Komáromi, Huszár, Felföldi (Wadolowski) – Berta (Kacz), Rabijász. Vezetőedző: Virág László.

Gól: Nyikos (23.), Balla (56.), Horváth A. (76.), illetve Brogyányi (8.), Halasi (14.), Berta (27.), Rabijász (82.).

Kiállítva: Cziczinger (47.), illetve Harasztia (80.).

Kisláng-Telmex-Káloz 6-0 (3-0)

Vezette: Almádi Sándor.

Kisláng-Telmex: Ányos – Juhász M., Gergely (Kassai J.), Árki, Dudar K. – Dudar E. (Kolonics), Simon I. (Takács T.), Juhász J., Komlós – Balogh Z. (Kassai Cs.), Kovács T.

Káloz: Takács L. – Magyar F., Jonkli (Pál R.), Szabó J., Tóth B. – Jasztrapszky (Hegedűs P.), Simon Gy., Szabó Sz. (Czövek), Baranyai – Pál A. (Korka), Takács T. Vezetőedző: Bencze Zsolt.

Gól: Juhász M. (8., 32., 35.), Balogh Z. (57.), Kassai Cs. (75.), Komlós (87.).

Nehezen találták meg a labdát a Velence-Aba meccsen, nem véletlen, hogy csak egy gól esett Fotó: Kricskovics Antal

Velence-Aba-Sárvíz 1-0 (0-0)

Vezette: Farkas István.

Velence: Krencz – Silhány, Hajós (Szilukács), Tóth Sz. (Németh Zs.), Kovács M. – Pál I. (Juhász L.), Németh E., Elek, Szigeti – Tóth B., Baranyai. Vezetőedző: Menus Tamás.

Aba-Sárvíz: Sereg – Esze T., Réti G., Mészáros Sz., Zsifkovics (Réti R.) – Fauszt, Lakk, Madácsi, Asbóth – Vinklár, Balogh T. Vezetőedző: Bor Dezső.

Gól: Juhász L. (88.)

Seregélyes-Besnyő-Iváncsa II 3-4 (0-1)

Vezette: Sziksz Tibor.

Seregélyes: Závotka – Végh, Miklós, Princz, Kovács N. (Dezső) – Kű (Szurovcsják R.), Pintér M., Zsilovics, Helbig (Rapai) – Benczik, Rácz. Vezetőedző: Jurászik Zoltán Elemér.

Besnyő-Iváncsa II: Molnár Á. – Kereszturi (Lehel), Molnár N., Restár (Kovács J.), Hepp – Fülöp, Takács G., Deli, Baranyai (Nagy K.) – Mészáros Á. (Dombi), Bór. Vezetőedző: Ruzsás László.

Gól: Kovács N. (57.), Rácz (66.), Pintér M. (83.), illetve Fülöp (3., 68.), Baranyai (54.), Deli (59.).