2010.10.27. 02:29

Félóra alatt döntött a Perkáta

Dunaújváros - A megyei harmadosztályú labdarúgó-bajnokság Turul-Macron csoportjában idegenben szerezte őszi hatodik győzelmét a Perkáta együttese.

Kisapostag: Horváth J., Pék, Németh, Kis N., Balogh (Farkas), Szili J., Schreber, Lemák, Szili G., Buglyó, Szántó. Edző: Pék Tamás.

Perkáta: Molnár - Tomor A., Lengyel, Fülöp, Klein (Gergely), Reith, Bibel, Kovács G., Tomor J. (Buskó), Mazán, Pavlicsek. Edző: Tóth István.

A bajnoki tabellán utolsó helyen álló hazaiak negyedóráig bírták kapott gól nélkül. Ekkor egy jó átadással Pavlicsek lépett ki a hazai védők közül, és a kapuba gurított (0-1). Nyolc perccel később Mazán találatával kialakult a végeredmény (0-2).

A tizenegyedik forduló további eredményei: Dunapentele - Soponya 3-3 (0-1). Góllövő: Nagy B., Rácz (2), illetve Miklós, Varsányi, Theisz. Előszállás - Hankook 3-0 (2-0). Góllövő: Németh, Felföldi, Kiss Gy. Nagylók - Nagyvenyim 3-1 (2-1). Góllövő: Nyikus, Nagy Z., Molnár T., illetve Mészáros. Alap - Besnyő 0-2 (0-1). Góllövő: Becséri (2). LMSK - Zichyújfalu 3-1 (2-1). Góllövő: Csóka, Teichel, Márkus, illetve Winklár. Szabadegyháza II - Mezőkomárom 3-2 (2-2). Góllövő: Tóth L., Szaniszló, Kolonics, illetve Bata, Varga.