Vármegyei foci

2024.04.03. 11:46

Rácalmásnak és Kulcsnak sem hozott pontot a nyuszi

A Fejér vármegyei labdarúgó-bajnokság III. osztály déli csoportban már a 17. fordulónál tart a szezon. A két szomszédos Duna-menti csapat közül eddig csak a Kulcs szerzett pontot a tavaszi körök alkalmával, Rácalmás még nem.

A Kulcsnak már volt jobb meccse is

A legutóbbi hétvége azonban mindkét együttes számára csalódás lehetett, hiszen a Kulcs négy góllal kikapott a dobogó második helyén lévő Lajoskomárom II.-től. A Rácalmás is idegenben játszott, ők szűkebb vereséggel megúszták a Tác-Csősz vendégeként. A tabellát a Kisláng vezeti tetemes, tíz pontos előnnyel. A második helyen a már említett Lajoskomárom II. tartózkodik, a dobogó alsó fokát pedig a Nagylók foglalja el.

A Rácalmás a jelenlegi állás szerint a tizenegyedik a maga 14 pontjával, Kulcs az utolsó előtti tizenharmadik helyen, tizenkét ponttal várja a szerencsésebb időket.

Lajoskomárom II. – Kulcs 6-2 (3-0)

Lajoskomárom II.: Balogh - Tóth, Balogh, Kunos, Berta, Gógán, Lakk, Csizmadia, Zsoldos, Schmikl, Juhász. Cserék: Farkas, Hajgató, Fejérpataky, Esze, Orosz, Csókás.

Kulcs: Virág - Cseresnye, Gallai, Godó, Ócsai N., Ócsai G. (Seres 62.), Balla (Herczog 82.), Pasqúalini, Virág, Horváth, Molnár.

Gólszerző: Tóth (5., 30.), Gódán (38.), Esze (51., 73.), Zsoldos (58.), illetve Virág (75.), Seres (77.).

Ócsai Norbert: – Ezen a mérkőzésen sajnos az első félidőben mind támadásban, mind védekezésben gyengén játszottunk. A szünetet követően módosítottuk a felállást. Ekkor már támadásaink rendben voltak és két szép gólt is rúgtunk. Több helyzetet is kidolgoztunk, de ez csak a szépítésre volt elegendő.

Tác-Csősz – Rácalmás 3-1 (1-1)

Rácalmás: Farkas - Molnár, Morva (Szabó 59.), Suplicz, Balogh, Hornyák, Pinte, Molnár (Kovács 46.), Bartók (Nagy 33.), Hatvany (Homolya 52.), Juhos.

Gólszerző: Pájer (7., 52), Végh (90.), illetve Balogh (24.).

A forduló további eredményei: LMSK – Alap 5-0, Szabadegyháza – Nagylók 2-3, Sárszentágota – Kisláng 0-2, Vajta – Dég 3-2, Kőszárhegy – Cece 2-0.