Vármegyei foci

2024.03.14. 15:42

A Kulcs közel volt a bravúrponthoz

A téli pihenőt követően a 14. fordulóval folytatódott a Fejér vármegyei labdarúgó-bajnokság. A Kulcs az éllovast fogadta, és kis szerencsével akár pontot is rabolhattak volna.

Kulcs – Kisláng 0–1 (0–0)

Kulcs: Virág – Cseresnye, Godó, Ócsai, Szekszárdi (Kiss 75.), Balla, Pasqúalini, Plézer (Kozma 65.), Horváth, Kis-Szabó, Molnár (Ócsai 79.).

Az első félidőben egy-egy sárga jelentette a feljegyzett eseményeket A Kulcs derekasan küzdött egészen a 86. percig, amikor a Kisláng góljával rátalált a reménybeli három pontjára. Utóbbiak tíz emberrel nyertek, mivel Juhászt még az 53. percben kiállították. Tehát a Kulcs nem tudta kihasználni emberelőnyét és búcsút inthetett a jó kezdés illúziójának.

Ócsai Norbert edző: – Az őszi mérkőzésekhez képest sokat lépett előre csapatunk. Védekezésünk rendben volt. A vendégeknek egy helyzetük adódott, amit sajnos gólra is váltottak. A magunk részéről két óriási helyzetet hagytunk ki. Talán egy kicsit pontosabban játszunk, akkor nyerhettünk is volna.

A vereség ellenére a srácok minden dicséretet megérdemelnek!

A szerencse elpártolt a másik Duna-parti csapattól, a Rácalmástól is, akik a másodiktól szenvedtek vereséget.

Rácalmás – Lajoskomárom II. 0–3 (0–2)
Rácalmás: Farkas – Molnár, Pinte, Balogh, Nagy, Tábi (Pinte 46.), Kovács, Molnár, Bartók (Homolya 41.), Suplicz, Juhos.

A szünetet követően a 75. percig élhetett a remény a rácalmásiakban, hogy talán megfordíthatják a meccset, de Lakk góljával végleg lemondhatott a három pontról Rácalmás.

A forduló további eredményei: Sárszentágota – Kőszárhegy 3:-4, Tác-Csősz – Vajta 1-2, Cece – Szabadegyháza 3-3, Dég – LMSK 2-0, Nagylók – Alap 4-2.