Labdarúgás

2023.11.06. 07:30

A Mezőfalva pihent, változatlan az élmezőny az első osztályban

A Fejér vármegyei labdarúgó I. osztályának 12. fordulójában a dobogósok közül rangadót vívott a listavezető Máv Előre FC Főnix és a harmadik Tóvill-Kápolnásnyék.

Az első félidős gólokkal gyakorlatilag el is döntötték a pontok sorsát, mert az 1-1-es végeredménnyel testvériesen megosztoztak. A második Sárbogárdnak egy kicsit össze kellett szednie magát. 38 percig az Ercsi alakulata vezetett, de innentől már megváltozott a játék képe, és Pajor László együttese három találattal köszönt be a vendégek kapujába. Végül 3-1-es összesítéssel Sárbogárdon maradtak a pontok. A középmezőnyben előzött a Tordas és a Lajoskomárom. Nem játszott a KK Grain Kft.-Mezőfalva, mert pihenő idejét töltötte, így ők egy helyet csúsztak hátra a tabellán, a tizedikre. Elmaradt a Csór Truck-Trailer–Sárosd mérkőzés a pálya alkalmatlansága miatt, ezért egy későbbi alkalommal pótolják a találkozót.

A 12. forduló eredményei: Sárbogárd – Ercsi Kinizsi 3-1, Tóvill-Kápolnásnyék – Máv Előre FC Főnix 1-1, Mány-Bicske II. – Lajoskomárom 0-3, Enying – Mór 0-3, Maroshegy – Martonvásár 2-0, Bodajk – Tordas 1-3.