Simán hozta az első meccset a DAB-ASP

Dunaújváros - Kedden este a DAB-ASP–Ferencváros II. párharccal nyitott a jégkorong Andersen Liga rájátszása.

Az elsőt hozták a kis Bikák

Fotó: Szabone Zsedrovits Eniko

A Bikák hozták a kötelezőt, azaz a következő mérkőzésen akár már le is zárhatják a párharcot.

DAB-ASP–Ferencváros II. 5–2 (1–1, 1–0, 3–1)

Dunaújváros: Valenta – Gebei, Jadlószki, Azari 1, Ráduly 1, Tamás 1 – Marosi, Piszmann M., Strenk., Piszmann S., Szabó 1 – Sinodkin, Szénási, Bogachev 1, Domokos, Kis – Nemetsev.
A Ferencváros gólszerzői: Komáromy, László.

Az első harmad kiegyenlített játékot hozott. Hiába volt aktívabb a kapu előtt a házigazda, a Fradi mégis döntetlennel fordulhatott.
A második harmadban már végig dominált a DAB. Mindez egy gólt eredményezett – Ráduly szerzett előnyt a hazaiaknak.
A záró etapban hengereltek a kis Bikák. Bogachev, Azari és Tamás is eredményes volt, erre a zöld-fehérek részéről csak egy válasz érkezett (3–1). Így végül igazolta a papírformát a házigazda.

A visszavágót február 18-án délelőtt rendezik az FTC sátras pályáján.
A másik újvárosi gárda tegnap este kezdte meg a rájátszást, a Szeged ellen a fővárosban. A meccsről részletes beszámolót a duol.hu-n olvashatnak. A Worm itthon szombaton 16.15-től játszik.