kenu kettes

2021.05.29. 12:52

Brutális győzelmet aratott Hajdu Jonatán és Fekete Ádám a mai második versenynapon

duol.hu

A szegedi olimpiai és Európa-bajnoki válogatóversenyen a kenu kettesek 500 méteres távján, Hajdu Jonatán és Fekete Ádám négy másodperccel maga mögé utasította a második egységet. Ezzel a győzelemmel kiérdemelték, hogy ebben a számban is részt vegyenek az Európa-bajnokságon. Érdekesség, hogy a második egységben az a Kollár Kristóf is jelen volt aki korábban szinten a DKSE-ben – akkor még Dunaferr SE-ben – versenyzett. A harmadik helyen a dunaújvárosi Kovács Máté – Laczó Dániel – MVM Szegedi Vízisport Egyesület – ért célba. Így a dobogón most mindhárom helyen volt egy dunaújvárosi atléta.