Fordulatos meccs

2018.01.08. 21:32

Az utolsó tíz percben három gólt szerzett a Dunaferr

A futsal első osztály alapszakaszának tizenkettedik fordulójában tegnap a Bőny-Szavill Consulting vendégeként lépett pályára a Dunaferr-DUE-Renalpin FC együttese.

GRÓF ANDRAS

A piros mezes Hosszú Ádám ezúttal hiányzott a dunaújvárosiak összeállításából Fotó: ZsE

Bőny-Szavill Consulting – Dunaferr-DUE-Renalpin 3-5 (0-2)

Magvassy Sportcsarnok, 200 néző. Vezette: Tamási Patrik, Kovács Gábor (Janitz Gergő).

Bőny-Szavill Consulting: Matkovics – Nyíregyházky, Bogyó, Bieder, Peczár. Csere: Szabó R., Németh F., Mógor, Lódi, Horváth M., Hajmási. Vezetőedző: Lódi Tamás.

Dunaferr-DUE-Renalpin: Cseresnyés – Horváth N., Pál P., Fekete R., Varga Cs. Csere: Rigó, Schrancz B., Bartha R., Boldizsár, Gorjánácz, Csányi D. Edző: Schrancz Balázs.

Az első félidőben sokáig gól nélküli küzdelmet láthattak a nézők. A tizenhetedik percben azonban kétszer is megzördült a hazaiak hálója. Először a hazaiak játékos-edzője, Lódi Tamás vétett öngólt, majd Varga Csaba talált a kapuba. A második félidő első felében Nyíregyházky, Lódi, találataival, valamint Horváth Norbert öngóljával átvették a vezetést a bőnyiek. Az utolsó tíz percben azonban Pál Patrik, Schrancz Balázs és Fekete Róbert góljaival igazolódott a papírforma.

A fordulóból már pénteken lejátszották az FTC Futsal-Fisher Klíma – Aramis SE összecsapást, amelyen 2-2-es döntetlen született. A forduló további eredménye: MVFC-Berettyóújfalu – Debreceni EAC 8-0. A Nyírgyula KSE – Rába ETO meccs lapzárta után ért véget. Az FC Veszprém – Swietelsky-Haladás VSE mérkőzést ma rendezik.

Az állás: 1. MVFC-Berettyóújfalu 30 p., 2. Dunaferr-DUE-Renalpin 22 pont, 3. Rába ETO 20 pont, 4. Swietelsky-HVSE 18 p., 5. FC Veszprém 15 pont, 6. Nyírgyula KSE 15 pont, 7. Debreceni EAC 12 pont, 8. FTC Futsal-Fisher Klíma 12 pont, 9. Aramis 10 pont, 10. Bőny-Szavill Consulting 4 pont.