Kézilabda

2017.11.14. 20:20

A Kohász fiataljai vezetik a másodosztályt

Örömteli tény az alacsonyabb osztályú női bajnokságban, hogy az NB II-es mezőnyben a DKKA U21-es női kézilabdacsapat tartja első helyét a tabellán. A Duna-Pent a harmadik helyen áll. Ez is dicséretes.

g

Mérkőzések: DKKA U21 – NEKA U21 28-25, PEAC – Duna-Pent 31-24. Női ifjúsági I. o. Nyugat. 4. DKKA. Siófok – DKKA 26-26. Női ifjúsági III. o. Dél-Nyugat. 1. DKKA II, 5. Duna-Pent. DKKA II – Nagykanizsa 42-24, PEAC – Duna-Pent 36-27. Leány serdülő I. o. Nyugat. 4. DKKA NKFT. Siófok – DKKA NKFT 22-28. Leány, serdülő III. o. Dél-Nyugat. 1. DKKA III, 4. DKKA II. 11. Duna-Pent. DKKA II – DKKA III 22-24, PSN – Duna-Pent 32-16. Női, megyei bajnokság. 5. Rácalmás, 8. DAC, 9. DKKA NKFT III. Rácalmás – Martonvásár 26-38, DAC – Mór 16-32, Bicske – DKKA NKFT III 29i-26.Férfiak bajnokságaiNB II Dél. 3. DAC. Hazai mérkőzés: DAC – Csepel 31-28. A DAC tartja jó formáját. A Csepel ellen a félidőben is vezetett 17-13-ra. A DAC gólszerzői: Borsos R. 10, Borsos M. 5, Márfi 4, Takács 3, Domak 3, Reichert 2, Gelencsér 2, Busi 1, Csermák M. 1. Végig vezetett a dunaújvárosi csapat néhány góllal. Csak a 40. perc környékén volt veszélyben a két pont a hazai gárda szempontjából. A hajrában ismét rákapcsolt a DAC, és fontos meccsen győzött.Férfi ifjúsági III Dél. 5. DAC. Mérkőzés: DAC – Csepel 30-23. Férfi megyei bajnokság. 2. Rácalmás. A Rácalmás otthon 38-30-ra verte meg a Velence együttesét.