Vármegyei foci

2023.10.23. 12:47

Az enervált Mezőfalva döntetlenje a Csór ellen

A Fejér vármegyei futball bajnokság I. osztályának hétvégi fordulójában a Mezőfalva csak döntetlenre tudta hozni az utolsó előtti Csór elleni mérkőzését. Ráadásul Villám Balázst ismét kiállították, úgy látszik, idegenbe nem szabad elengedni a mezőfalvi játékosedzőt, hiszen alig járt le a múltkori eltiltása is.

Villám Balázs (középen) mezőfalvi játékosedző ismét eltiltást kapott

Fejér vármegyei futball bajnokság I. osztályában érdekes eredményeket hozott a hétvégi időjárási front. A harmadik Kápolnásnyéket otthon győzte le a hetedik Tordas. A 12. Bodajk szintén otthon játszott döntetlent az ötödik helyen lévő Sárosddal szemben. A sereghajtók közül a Martonvásár nagyon kikapott a második Sárbogárdtól. A Mezőfalva pedig csak döntetlenre tudta hozni a Csór elleni mérkőzést, és a Mezőfalvától Villám Balázst ismét kiállították.

Csór Truck-Trailer – KK Grain Kft.-Mezőfalva 4-4 (1-2)

Mezőfalva: Kovács Á. – Villám, Rakonczai, Rózsahegyi, Kis, Török (Balogh 74.), Németh B., Kovács B., Németh L., Kovács K., Morár.
Csór: Lukács, Dreska, Kásler, Kásler, Tolnai, Báles, Bogdány, Harangozó, Báles, Victor, Ács. Cserék: Király, Orosz, Báles, Makai, Da Silva, Bognár.

Az első félidőben 1-2-es vendég vezetéssel fordultak a csapatok. Szünet után újra Mezőfalva növelhette előnyét immáron 1:3-ra. Az 59. percben Csór egy erősen vitatott büntetőt rúghatott. 2-3. A folytatás 74. percében pedig kiegyenlítettek a házigazdák. 3-3. A 87. percben a mezőfalvi Németh mesterhármasával újra a vendégeknél volt az előny. 4-3. A 89. percben Villám második sárgájának köszönhetően tíz emberre fogyatkozott a Mezőfalva. A hosszabbítás 94. percében Csór mentett egy pontot.

Villám Balázs így értékelt: - Sajnos kollektíve elrontottuk, amiben én is hibás vagyok. Hullámzó teljesítményt nyújtottunk a mérkőzés során. 10 percre felébredtünk, majd tíz percre bealudtunk és ez ismétlődött. A tizenegyest illetően a játékvezetőnek hiába szólt a partjelző, hogy nem volt az, az ítélet már nem változott. Nagyon bosszantó, hogy ilyen enerváltak voltunk.

A 10. forduló további eredményei: Tóvill-Kápolnásnyék – Tordas 0-2, Sárbogárd – Martonvásár 8-0, Mány-Bicske II. – Ercsi Kinizsi 2-2, Maroshegy – Mór 2-0, Bodajk – Sárosd 1-1, Lajoskomárom – Mávelőre Fc Főnix 1-4.