duol.hu

MSUSZ 2020

Fotó: MSUSZ/Zsigmond László

Frissítve 20:53

A koronavírus-járvány miatt idén nézők nélkül, virtuális díjátadásokkal rendezték meg hétfőn este az M4 Sport – Az Év Sportolója Gálát a Nemzeti Színházban, ahol tíz kategóriában osztották ki a díjakat, és nevezték meg a győzteseket a három-három jelölt közül. A női egyéni versenyben a kétszeres Európa-bajnok dunaújvárosi tornász, Kovács Zsófi a is érdekelt volt, Kapás Boglárka és Karakas Hedvig mellett, végül utóbbi nyert. Az Év csapata az egyéni sportágakban az Európa-bajnoki harmadik női tornászválogatott is érdekelt volt, amelynek tagja Kovács Zsófia mellett klubtársa, Makovits Mirtill is. Itt a Babos Tímea, Kristina Mladenovic teniszpáros győzött.

Karakas Hedvig Európa-bajnok cselgáncsozó, az év női sportolója az M4 Sport – Év sportolója gála televíziós felvételén a Nemzeti Színházban 2021. január 8-án. A 63. alkalommal megrendezett díjátadóra a koronavírus-járvány miatt nézők nélkül került sor, olvasható az MTI-n.

A Magyar Sportújságírók Szövetségének honlapja szerint a következő pontokat kapták a sportolók: