Sajnos most nem bírtak az Origo gárdájával

Fotó: ZSEDROVITS ENIKO

DUE–Rudas Floorball Team – Origo 5–5 (2–1, 2–4, 1–0)

Dunaújváros, 50 néző.

Az utóbbi fordulókban remek játékot mutattak az újvárosiak, így várható volt, hogy a vasárnap esti hazai találkozón támadóan lépnek fel. Mindennek gyorsan meglett az eredménye: Kiss Péter már az első helyzetét gólra váltotta, majd a vendégek válasza után Krukk Balázs volt eredményes.

Krukk Balázs egy góllal, egy gólpasszal zárt
Fotó: Zsedrovits Enikő / Dunaújvárosi Hírlap

Sajnos, a második játékrészt a vendégek uralták, Kiss duplája után (4–1), hamar fordítottak a vendégek (4–5).

A szünetben sikerült rendezni a sorokat, és ismét egy masszív gárda állt szemben a fővárosiakkal. A találkozó 51. percében végül Szabó egy emberelőnyös helyzetet fejezett be célratörően (5–5). Az újvárosiak legalább egy pontot otthon tartottak egy, minden szempontból verhető ellenféllel szemben.