2010.05.07. 02:25

Kulcsiak bravúros győzelme

DH - A 2010/2011. évi Magyar Kupa Fejér megyei selejtezőjének ötödik fordulójában csak nehezen győzött a Pálhalma. A harmadosztályú kulcsiak viszont magabiztosan verték az első osztályú Pákozdot.

Dunaújvárosi Hírlap

Pálhalma - Sárosd 2-1 (1-0)

Pálhalma, 100 néző. Vezette: Babai Ferenc (Tóth II., Sülyi).

Pálhalma: Gyalus - Szabó G., Sztanó, Salamon, Pénzes - Cséza (Idei), Dudás (Pap) - Bartha, Balaskó, Szili - Nagy D. (Pletser). Edző: Nagy Zoltán.

Sárosd: Magasföldi - Pribék, Hári, Viniczai, Hornyák, Zách (Vinkler), Egerszegi, Kargl, Vincze, Tanárki (Barics), Benczik (Kajári). Edző: Rauf Tivadar.

Az első negyedóra végén Sztanó szerzett vezetést a hazaiaknak (1-0). A második félidő közepén Egerszegi egyenlített (1-1). Két perccel a vége előtt Bartha szerezte meg a győztes találatot (2-1).

Kulcs - Pákozd4-1 (2-0)Kulcs, 100 néző. Vezette: Dala Géza (Rémai, Vitányi).

Kulcs: Papp - Fehér K., Fehér R. (Erdélyi), Radnó Zs., Hadnagy (Posch), Bódi, Mészáros (Horváth J.), Varjú, Simon (Peredi), Radnó Gy., Fekete. Edző: Boncz Gábor.

Pákozd: Rothauszki - Kervarits, Pőcze B., Pőcze Sz., Horváth T., Klémán, Rózsa, Pőcze G. (Orbán), Kovács A., Tóth Á., Fáncsi. Edző: Jurászik Zoltán.

Góllövő: Fehér R. (7. és 70 p.), Hadnagy (26. és 66. p.), illetve Pőcze Sz. (68. p.).

A másik két mérkőzés eredménye: Ziczyújfalu - Csákvár 0-7 (0-4) Góllövő: Gál (2), Csordás, Földes, Domján, Németh, Kovács Z. Velence - Bicske 2-1 (0-0) Góllövő: Janovics, Szalai, illetve Sándor. Kiállítva: Végh és Csontos (Bicske).