2015.02.02. 15:25

Balog Gábor két érmet szerzett a luxemburgi úszóversenyen

Dunaújváros - Egy arany- és egy ezüstéremmel zárta szereplését a luxemburgi úszóversenyen Balog Gábor, a Dunaferr-DVSI sportolója.

A dunaújvárosi szakosztály versenyzője megismételte szombaton 100 méter háton lett első, majd vasárnap 200 méter háton is győzött, valamint másodikként ért célba 50 méter háton.

Ami a többi magyart illeti: az olimpiai ezüst- és bronzérmes, világ- és Európa-bajnok Cseh László, aki szombaton mind a három medáliafajtából szerzett egyet, vasárnap a 100 méter pillangó döntőjében versenycsúccsal bizonyult a legjobbnak az Euro-Meet 2015 elnevezésű viadalon. Jakabos Zsuzsanna a 100 méter pillangó döntőjében nyert, 100 méter gyorson pedig másodikként csapott be a célba.