2009.11.03. 03:27

A szünet után elfogyott az erő

DH - A megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság Femol csoportjában a kondicionális gondokkal küzdő Rácalmás hazai pályán szenvedett vereséget.

Dunaújvárosi Hírlap

Rácalmás - Sárbogárd 2-3 (1-0)

Rácalmás, 100 néző. Vezette: Nagy Tamás.

Az első félidő vége előtt három perccel szerezte meg a vezetést a hazai csapat. Két védő között Balogh lépett ki, és a sárbogárdi kapuba lőtt (1-0). Szünte után azonnal egyenlítettek a vendégek: egy megpattanó labdát Pálinkás értékesített (1-1). A félidő közepén öt perc alatt eldöntötte a mérkőzést a Sárbogárd. Egy védelmi hibát Fülöp használt ki (2-1), majd Böhm fejese talált utat a kapuba. A hosszabbításban Munkácsi megpattant lövéssel szépített.

A forduló további eredményei: Nagyvenyim - Aba-Sárvíz 0-4 (0-2) Gól: Gyuricza (3), Kuczi. Dég - Mezőfalva 3-1 (2-1) Gól: Horváth R., Rostás, Farkas, ill. Virág. LMSK - Adony 2-5 (1-3) Gól: Csóka, Tombor, ill. Bakos (2), Králl (2), Müller M. Iváncsa - Lajoskomárom 8-0 (3-0) Gól: Simon A. (2), Kovács Z. (3), Fülöp, Rakvács, Nagy I. Pusztaszabolcs - Szabadegyháza 1-1 (1-1) Gól: Györök, ill. Bozai. Kiállítva: Imre Gábor (Szabadegyháza). Cece - Mezőszilas 0-3 (0-2) Gól: Mezei, Nagy A., Kiss M. Seregélyes - Enying 3-2 (1-2) Gól: Tömör Cs., Benczeik Cs., Boldog, ill. Körmendi.