2017.08.06. 18:08

Bicsák Bence aranyérmes lett a triatlon Európa-bajnokságon

A Velencei-tónál rendezett U23-as triatlon Európa-bajnokság első napján a férfiaknál Bicsák Bence kontinensbajnok, Dévay Márk pedig harmadik lett, de Bragmayer Zsanett ezüstérme is fantasztikus teljesítmény.

DH-információ

A triatlonsport szakértői a férfiak mezőnyében a világkupa-győztes Bicsák Bencétől mindenképpen dobogóra várták a Velencei-tónál rendezett kontinensbajnokságon. Bár az úszást csak tizedikként zárta, folyamatosan megközelítette az élmezőnyt és Dévay Márkkal az éremért küzdött. A legvégét Bicsák bírta a legjobban, 55:54-es idejével Európa-bajnok lett, másodikként a svájci Fridelance, harmadiknak pedig Dévay Márk ért célba.