2014.06.03. 16:01
Dunaferr-éremeső Kiskunfélegyházán
A Dunaferr-DVSI úszói május 24-én Kiskunfélegyházán szerepeltek a XI. Kuchinka Vilmos Emlékversenyen.
Eredmények. 33 m. leány mellúszás
2004-es születésűek. 2. Szabó Adrienn, 3. Tar Eszter Sára, 4. Prémusz Luca.
2005. 4. Hromek Dóra.
2006. 2. Kállai Borka, 4. Kanyó Hanga, 8. Török Fanni.
33 m. fiú mellúszás
2004. 1. Bósa Andor, 3. Hegedűs Kristóf, 6. Éberhardt Richárd
2005. 3. Móré Donát, 4. Eszenyi Ábel
2006. 2. Csehák Erik, 4. Wizner Dávid, 8. Németh Martin.
33 m. leány gyorsúszás, 2004. 1. Bilinszki Nikolett, 3. Böde Blanka, 4. Körmendi Gréta Inez, 5. Szabó Adrienn.
2006. 3. Bak Zsófia, 4. Kállai Borka, 7. Kanyó Hanga
33 m. fiú gyorsúszás, 2004. 1. Kállai Botond, 2. Maár Martin, 3. Hegedűs Kristóf, 5. Sós Roland, 7. Éberhardt Richárd.
2005. 2. Horváth István Imre, 4. Simon Dávid, 5. Móré Donát, 6. Tücsök Bence, 8. Szabó Máté Árpád
2006. 1. Kovács-Seres Hunor, 2. Daru Zétény, 3. Grosch Péter, 4. Csehák Erik, 7. Wizner Dávid
100 m. leány gyorsúszás, 2002-2004. 2. Lack Bianka.
2005 és fiatalabb. 3. Hromek Dóra
100 m. fiú gyorsúszás, 2003-2004. 2. Dort Máté, 4. Farkas Botond, 5. Kállai Botond
2005 és fiatalabb. 2. Horváth István Imre, 4. Tücsök Bence, 5. Szabó Máté Árpád, 6. Kovács-Seres Hunor, 7. Simon Dávid
33 m. leány hátúszás, 2004. 1. Bilinszki Nikolett, 3. Körmendi Gréta Inez, 4. Tar Eszter Sára, 5. Prémusz Luca, 6. Böde Blanka
33 m. leány hátúszás, 2005. 4. Hromek Dóra, 7. Deményi Petra
2006. 4. Kanyó Hanga, 5. Kállai Borka, 5. Szöllősi Kitti, 7. Bak Zsófia, 8. Hegedűs Dorka
33 m. fiú hátúszás, 2004.
1. Kállai Botond, 4. Sós Roland, 5. Barabás Bence
2005. 1. Horváth István Imre, 3. Szabó Máté Árpád, 4. Móré Donát, 6. Tücsök Bence, 7. Simon Dávid, 8. Eszenyi Ábel
2006. 1. Kovács-Seres Hunor, 2. Daru Zétény, 3. Csehák Erik, 5. Varga Gábor , 6. Tóth Bence, 7. Kovács Botond, 8. Wizner Dávid
33 m. fiú hátúszás, 2002 és fiatalabb. 2. Lack Bianka, 3. Rabi Vivien.
100 m. fiú hátúszás, 2003 és fiatalabb. 1. Farkas Botond.
100 m. leány pillangóúszás, 2002 és fiatalabb. 2. Farkas Réka Mária, 3. Horváth Evelin.
100 m. fiú pillangóúszás, 2003 és fiatalabb. 2. Hegedűs Kristóf, 3. Dort Máté.
100 m. leány mellúszás, 2002-2004. 3. Horváth Evelin, 4. Rabi Vivien, 5. Farkas Réka Mária 8. Prémusz Luca.
100 m. leány mellúszás, 2003-2004. 3. Bósa Andor, 8. Éberhardt Richárd.
2005 és fiatalabb. 3. Horváth István Imre, 4. Eszenyi Ábel. 133 m. leány vegyesúszás, 2002-2004. 2. Horváth Evelin, 4. Szabó Adrienn, 5. Tar Eszter Sára, 6. Farkas Réka Mária.
2005 és fiatalabb. 7. Hromek Dóra.
133 m. fiú vegyesúszás, 2003 és fiatalabb. 2. Dort Máté, 4. Hegedűs Kristóf, 8. Kovács-Seres Hunor.
200 m. leány hátúszás, 2002 és fiatalabb. 2. Lack Bianka, 3. Bilinszki Nikolett, 4. Körmendi Gréta Inez, 6. Böde Blanka
200 m. fiú gyorsúszás, 2003 és fiatalabb. 3. Dort Máté, 4. Kállai Botond, 5. Farkas Botond
200 m. fiú mellúszás, 2003 és fiatalabb. 2. Bósa Andor.
4x33 m. fiú gyorsváltó, 2003-2004-2004-2005. 1. Dunaferr-DVSI (Dort Máté, Hegedűs Kristóf, Kállai Botond, Horváth István Imre).
4x33 m. leány gyorsváltó, 2006-2006-2005-2003. 1. Dunaferr-DVSI (Kállai Borka, Bak Zsófia, Hromek Dóra, Lack Bianka).