2010.02.18. 03:29
Elfogytak a volánosok
DH-információ - A teremliga hatodik fordulójában több csapatból is hiányoztak a meghatározó játékosok, így születhetett néhány nem várt eredmény az Arany János Általános Iskola tornatermében.
DTV-HFSE - NEPÁL FC 4-6 (1-2)
DTV-HFSE: Kondor - Szabó R., Dőry, Szinyicska, Vágány J., Rabijász B., Rabijász D.
Nepál FC: Strausz - Laforest, Suplicz, Huber, Ecsődi, Nyárasdy.
Góllövő: Vágány (2), Szinyicska, Kondor, illetve Huber (2), Laforest, Ecsődi, Nyárasdy, öngól.
A. Volán FC - Ipartelep 0-2-nél félbeszakadt
Nepál FC: Strausz - Laforest, Suplicz, Huber, Ecsődi, Nyárasdy.
Góllövő: Vágány (2), Szinyicska, Kondor, illetve Huber (2), Laforest, Ecsődi, Nyárasdy, öngól.
A. Volán FC - Ipartelep 0-2-nél félbeszakadt
Góllövő: Vágány (2), Szinyicska, Kondor, illetve Huber (2), Laforest, Ecsődi, Nyárasdy, öngól.
A. Volán FC - Ipartelep 0-2-nél félbeszakadt
Góllövő: Vágány (2), Szinyicska, Kondor, illetve Huber (2), Laforest, Ecsődi, Nyárasdy, öngól.
A. Volán FC - Ipartelep 0-2-nél félbeszakadt
A. Volán FC - Ipartelep 0-2-nél félbeszakadt
A. Volán FC - Ipartelep 0-2-nél félbeszakadt
A.Volán FC: Túri - Szili J., Mezei D., Tóth T., Ladányi.
Ipartelep: Sztarek - Sellei, Rátkai I T., Rátkai II T., Rátkai A., Pintér, Vízi, Tóth A., Németh T., Káplár, Palóka, Berényi, Kenyér, Juhász, Gódány.
Az A. Volán FC eleve kevés játékossal kezdte a meccset, és egy sérülést követően feladta a kilátástalan küzdelmet.
Góllövő: Rátkai I T., Vízi.
Füredi Panzió - Varázskép 3-0 (2-0)
Ipartelep: Sztarek - Sellei, Rátkai I T., Rátkai II T., Rátkai A., Pintér, Vízi, Tóth A., Németh T., Káplár, Palóka, Berényi, Kenyér, Juhász, Gódány.
Az A. Volán FC eleve kevés játékossal kezdte a meccset, és egy sérülést követően feladta a kilátástalan küzdelmet.
Góllövő: Rátkai I T., Vízi.
Füredi Panzió - Varázskép 3-0 (2-0)
Az A. Volán FC eleve kevés játékossal kezdte a meccset, és egy sérülést követően feladta a kilátástalan küzdelmet.
Góllövő: Rátkai I T., Vízi.
Füredi Panzió - Varázskép 3-0 (2-0)
Az A. Volán FC eleve kevés játékossal kezdte a meccset, és egy sérülést követően feladta a kilátástalan küzdelmet.
Góllövő: Rátkai I T., Vízi.
Füredi Panzió - Varázskép 3-0 (2-0)
Góllövő: Rátkai I T., Vízi.
Füredi Panzió - Varázskép 3-0 (2-0)
Góllövő: Rátkai I T., Vízi.
Füredi Panzió - Varázskép 3-0 (2-0)
Füredi Panzió - Varázskép 3-0 (2-0)
Füredi Panzió - Varázskép 3-0 (2-0)
Füredi Panzió: Gál, Jurinka - Bodnár, Lendvai A., Volter, Füredi, Horváth L., Tapaszi J., Lemák, Németh Zs., Szalai, Pats.
Varázskép: Brindza - Sebestyén, Wolf, Schmidt, Fejes, Nagy R., Cserna, Csikós, Simon.
Góllövő: Volter, Lemák, Lendvai A.
Frankcity - Palermo 3-6 (0-1)
Varázskép: Brindza - Sebestyén, Wolf, Schmidt, Fejes, Nagy R., Cserna, Csikós, Simon.
Góllövő: Volter, Lemák, Lendvai A.
Frankcity - Palermo 3-6 (0-1)
Góllövő: Volter, Lemák, Lendvai A.
Frankcity - Palermo 3-6 (0-1)
Góllövő: Volter, Lemák, Lendvai A.
Frankcity - Palermo 3-6 (0-1)
Frankcity - Palermo 3-6 (0-1)
Frankcity - Palermo 3-6 (0-1)
Frankcity: Fehér - Bibel, Fejős, Cisló, Baglyas, Aranyosi, Csicskovics, Boros Z., Molnár L.
Palermo: Hódos - Aradi, Varga K., Berkes Zs., Kontra, Nagy A., Hepp, Szabó.
Góllövő: Fejős (2), Fehér, illetve Aradi (2), Varga K. (2), Nagy A., Berkes Zs.
Műkedvelők - Major H. Kft. 4-10 (2-7)
Palermo: Hódos - Aradi, Varga K., Berkes Zs., Kontra, Nagy A., Hepp, Szabó.
Góllövő: Fejős (2), Fehér, illetve Aradi (2), Varga K. (2), Nagy A., Berkes Zs.
Műkedvelők - Major H. Kft. 4-10 (2-7)
Góllövő: Fejős (2), Fehér, illetve Aradi (2), Varga K. (2), Nagy A., Berkes Zs.
Műkedvelők - Major H. Kft. 4-10 (2-7)
Góllövő: Fejős (2), Fehér, illetve Aradi (2), Varga K. (2), Nagy A., Berkes Zs.
Műkedvelők - Major H. Kft. 4-10 (2-7)
Műkedvelők - Major H. Kft. 4-10 (2-7)
Műkedvelők - Major H. Kft. 4-10 (2-7)
Műkedvelők: Lieszkovszky - Lengyel L., Tóth G., Domokos, Matkovics G., Tarján, Felföldi, Bor.
Major Házépítő: Fekete - Major, Ozsvald, Varga Cs., Lengyel A., Juhász, Kővári, Vajda.
Góllövő: Felföldi (2), Domokos, Tóth G., illetve Kővári (3), Major (3), Varga Cs., Vajda, Lengyel A., Juhász.
A teremliga állása a hatodik fordulót követően: 1. Major H. Kft. 13 p., 2. Palermo 12 p., 3. Varázskép 12 p., 4. Műkedvelők 12 p., 5. Nepál FC 11 p., 6. Ipartelep 9 p., 7. Füredi Panzió 8 p., 8. Frankcity 4 p., 9. DTV-HFSE 3 p., 10. A.Volán FC 1 p.
A góllövőlistán Vincze (Major H. Kft.) 9 góllal első.
7. Forduló (február 21.): 9 óra Palermo - Nepál, 10 óra Füredi Panzió - DTV-HFSE, 11 óra Major H. Kft. - Varázskép, 12 óra Műkedvelők - Ipartelep, 13 óra Frankcity - A.Volán FC.
Az U9-es korosztály számára kiírt I. Utánpótlás Teremliga végeredmény: 1. Holler FC (Dunaföldvár), 2. Dózsa iskola (Dunaújváros), 3. Arany iskola-HFSE (Dunaújváros). Különdíjasok: Fekete Tamás (Arany iskola-HFSE) gólkirály, Török Dávid (Dózsa iskola) legjobb védő, Kovalovszki Máté (Holler FC) legjobb támadó, Vágány Dániel (Arany iskola-HFSE) legjobb kapus.
Major Házépítő: Fekete - Major, Ozsvald, Varga Cs., Lengyel A., Juhász, Kővári, Vajda.
Góllövő: Felföldi (2), Domokos, Tóth G., illetve Kővári (3), Major (3), Varga Cs., Vajda, Lengyel A., Juhász.
A teremliga állása a hatodik fordulót követően: 1. Major H. Kft. 13 p., 2. Palermo 12 p., 3. Varázskép 12 p., 4. Műkedvelők 12 p., 5. Nepál FC 11 p., 6. Ipartelep 9 p., 7. Füredi Panzió 8 p., 8. Frankcity 4 p., 9. DTV-HFSE 3 p., 10. A.Volán FC 1 p.
A góllövőlistán Vincze (Major H. Kft.) 9 góllal első.
7. Forduló (február 21.): 9 óra Palermo - Nepál, 10 óra Füredi Panzió - DTV-HFSE, 11 óra Major H. Kft. - Varázskép, 12 óra Műkedvelők - Ipartelep, 13 óra Frankcity - A.Volán FC.
Az U9-es korosztály számára kiírt I. Utánpótlás Teremliga végeredmény: 1. Holler FC (Dunaföldvár), 2. Dózsa iskola (Dunaújváros), 3. Arany iskola-HFSE (Dunaújváros). Különdíjasok: Fekete Tamás (Arany iskola-HFSE) gólkirály, Török Dávid (Dózsa iskola) legjobb védő, Kovalovszki Máté (Holler FC) legjobb támadó, Vágány Dániel (Arany iskola-HFSE) legjobb kapus.
Góllövő: Felföldi (2), Domokos, Tóth G., illetve Kővári (3), Major (3), Varga Cs., Vajda, Lengyel A., Juhász.
A teremliga állása a hatodik fordulót követően: 1. Major H. Kft. 13 p., 2. Palermo 12 p., 3. Varázskép 12 p., 4. Műkedvelők 12 p., 5. Nepál FC 11 p., 6. Ipartelep 9 p., 7. Füredi Panzió 8 p., 8. Frankcity 4 p., 9. DTV-HFSE 3 p., 10. A.Volán FC 1 p.
A góllövőlistán Vincze (Major H. Kft.) 9 góllal első.
7. Forduló (február 21.): 9 óra Palermo - Nepál, 10 óra Füredi Panzió - DTV-HFSE, 11 óra Major H. Kft. - Varázskép, 12 óra Műkedvelők - Ipartelep, 13 óra Frankcity - A.Volán FC.
Az U9-es korosztály számára kiírt I. Utánpótlás Teremliga végeredmény: 1. Holler FC (Dunaföldvár), 2. Dózsa iskola (Dunaújváros), 3. Arany iskola-HFSE (Dunaújváros). Különdíjasok: Fekete Tamás (Arany iskola-HFSE) gólkirály, Török Dávid (Dózsa iskola) legjobb védő, Kovalovszki Máté (Holler FC) legjobb támadó, Vágány Dániel (Arany iskola-HFSE) legjobb kapus.
Góllövő: Felföldi (2), Domokos, Tóth G., illetve Kővári (3), Major (3), Varga Cs., Vajda, Lengyel A., Juhász.
A teremliga állása a hatodik fordulót követően: 1. Major H. Kft. 13 p., 2. Palermo 12 p., 3. Varázskép 12 p., 4. Műkedvelők 12 p., 5. Nepál FC 11 p., 6. Ipartelep 9 p., 7. Füredi Panzió 8 p., 8. Frankcity 4 p., 9. DTV-HFSE 3 p., 10. A.Volán FC 1 p.
A góllövőlistán Vincze (Major H. Kft.) 9 góllal első.
7. Forduló (február 21.): 9 óra Palermo - Nepál, 10 óra Füredi Panzió - DTV-HFSE, 11 óra Major H. Kft. - Varázskép, 12 óra Műkedvelők - Ipartelep, 13 óra Frankcity - A.Volán FC.
Az U9-es korosztály számára kiírt I. Utánpótlás Teremliga végeredmény: 1. Holler FC (Dunaföldvár), 2. Dózsa iskola (Dunaújváros), 3. Arany iskola-HFSE (Dunaújváros). Különdíjasok: Fekete Tamás (Arany iskola-HFSE) gólkirály, Török Dávid (Dózsa iskola) legjobb védő, Kovalovszki Máté (Holler FC) legjobb támadó, Vágány Dániel (Arany iskola-HFSE) legjobb kapus.
A teremliga állása a hatodik fordulót követően: 1. Major H. Kft. 13 p., 2. Palermo 12 p., 3. Varázskép 12 p., 4. Műkedvelők 12 p., 5. Nepál FC 11 p., 6. Ipartelep 9 p., 7. Füredi Panzió 8 p., 8. Frankcity 4 p., 9. DTV-HFSE 3 p., 10. A.Volán FC 1 p.
A góllövőlistán Vincze (Major H. Kft.) 9 góllal első.
7. Forduló (február 21.): 9 óra Palermo - Nepál, 10 óra Füredi Panzió - DTV-HFSE, 11 óra Major H. Kft. - Varázskép, 12 óra Műkedvelők - Ipartelep, 13 óra Frankcity - A.Volán FC.
Az U9-es korosztály számára kiírt I. Utánpótlás Teremliga végeredmény: 1. Holler FC (Dunaföldvár), 2. Dózsa iskola (Dunaújváros), 3. Arany iskola-HFSE (Dunaújváros). Különdíjasok: Fekete Tamás (Arany iskola-HFSE) gólkirály, Török Dávid (Dózsa iskola) legjobb védő, Kovalovszki Máté (Holler FC) legjobb támadó, Vágány Dániel (Arany iskola-HFSE) legjobb kapus.
A teremliga állása a hatodik fordulót követően: 1. Major H. Kft. 13 p., 2. Palermo 12 p., 3. Varázskép 12 p., 4. Műkedvelők 12 p., 5. Nepál FC 11 p., 6. Ipartelep 9 p., 7. Füredi Panzió 8 p., 8. Frankcity 4 p., 9. DTV-HFSE 3 p., 10. A.Volán FC 1 p.
A góllövőlistán Vincze (Major H. Kft.) 9 góllal első.
7. Forduló (február 21.): 9 óra Palermo - Nepál, 10 óra Füredi Panzió - DTV-HFSE, 11 óra Major H. Kft. - Varázskép, 12 óra Műkedvelők - Ipartelep, 13 óra Frankcity - A.Volán FC.
Az U9-es korosztály számára kiírt I. Utánpótlás Teremliga végeredmény: 1. Holler FC (Dunaföldvár), 2. Dózsa iskola (Dunaújváros), 3. Arany iskola-HFSE (Dunaújváros). Különdíjasok: Fekete Tamás (Arany iskola-HFSE) gólkirály, Török Dávid (Dózsa iskola) legjobb védő, Kovalovszki Máté (Holler FC) legjobb támadó, Vágány Dániel (Arany iskola-HFSE) legjobb kapus.
A góllövőlistán Vincze (Major H. Kft.) 9 góllal első.
7. Forduló (február 21.): 9 óra Palermo - Nepál, 10 óra Füredi Panzió - DTV-HFSE, 11 óra Major H. Kft. - Varázskép, 12 óra Műkedvelők - Ipartelep, 13 óra Frankcity - A.Volán FC.
Az U9-es korosztály számára kiírt I. Utánpótlás Teremliga végeredmény: 1. Holler FC (Dunaföldvár), 2. Dózsa iskola (Dunaújváros), 3. Arany iskola-HFSE (Dunaújváros). Különdíjasok: Fekete Tamás (Arany iskola-HFSE) gólkirály, Török Dávid (Dózsa iskola) legjobb védő, Kovalovszki Máté (Holler FC) legjobb támadó, Vágány Dániel (Arany iskola-HFSE) legjobb kapus.
A góllövőlistán Vincze (Major H. Kft.) 9 góllal első.
7. Forduló (február 21.): 9 óra Palermo - Nepál, 10 óra Füredi Panzió - DTV-HFSE, 11 óra Major H. Kft. - Varázskép, 12 óra Műkedvelők - Ipartelep, 13 óra Frankcity - A.Volán FC.
Az U9-es korosztály számára kiírt I. Utánpótlás Teremliga végeredmény: 1. Holler FC (Dunaföldvár), 2. Dózsa iskola (Dunaújváros), 3. Arany iskola-HFSE (Dunaújváros). Különdíjasok: Fekete Tamás (Arany iskola-HFSE) gólkirály, Török Dávid (Dózsa iskola) legjobb védő, Kovalovszki Máté (Holler FC) legjobb támadó, Vágány Dániel (Arany iskola-HFSE) legjobb kapus.
7. Forduló (február 21.): 9 óra Palermo - Nepál, 10 óra Füredi Panzió - DTV-HFSE, 11 óra Major H. Kft. - Varázskép, 12 óra Műkedvelők - Ipartelep, 13 óra Frankcity - A.Volán FC.
Az U9-es korosztály számára kiírt I. Utánpótlás Teremliga végeredmény: 1. Holler FC (Dunaföldvár), 2. Dózsa iskola (Dunaújváros), 3. Arany iskola-HFSE (Dunaújváros). Különdíjasok: Fekete Tamás (Arany iskola-HFSE) gólkirály, Török Dávid (Dózsa iskola) legjobb védő, Kovalovszki Máté (Holler FC) legjobb támadó, Vágány Dániel (Arany iskola-HFSE) legjobb kapus.
7. Forduló (február 21.): 9 óra Palermo - Nepál, 10 óra Füredi Panzió - DTV-HFSE, 11 óra Major H. Kft. - Varázskép, 12 óra Műkedvelők - Ipartelep, 13 óra Frankcity - A.Volán FC.
Az U9-es korosztály számára kiírt I. Utánpótlás Teremliga végeredmény: 1. Holler FC (Dunaföldvár), 2. Dózsa iskola (Dunaújváros), 3. Arany iskola-HFSE (Dunaújváros). Különdíjasok: Fekete Tamás (Arany iskola-HFSE) gólkirály, Török Dávid (Dózsa iskola) legjobb védő, Kovalovszki Máté (Holler FC) legjobb támadó, Vágány Dániel (Arany iskola-HFSE) legjobb kapus.
Az U9-es korosztály számára kiírt I. Utánpótlás Teremliga végeredmény: 1. Holler FC (Dunaföldvár), 2. Dózsa iskola (Dunaújváros), 3. Arany iskola-HFSE (Dunaújváros). Különdíjasok: Fekete Tamás (Arany iskola-HFSE) gólkirály, Török Dávid (Dózsa iskola) legjobb védő, Kovalovszki Máté (Holler FC) legjobb támadó, Vágány Dániel (Arany iskola-HFSE) legjobb kapus.
Az U9-es korosztály számára kiírt I. Utánpótlás Teremliga végeredmény: 1. Holler FC (Dunaföldvár), 2. Dózsa iskola (Dunaújváros), 3. Arany iskola-HFSE (Dunaújváros). Különdíjasok: Fekete Tamás (Arany iskola-HFSE) gólkirály, Török Dávid (Dózsa iskola) legjobb védő, Kovalovszki Máté (Holler FC) legjobb támadó, Vágány Dániel (Arany iskola-HFSE) legjobb kapus.