Kiemelt állások

2017.10.18. 08:02

Esztétikai felkészítő

Dunaújvárosi márka szerviz megbízható, önállóan dolgozni tudó munkaerőt keres, esztétikai felkészítő munkakörbe.

Pozíció leírás:

Gépjárművek külső mosása, belső tisztítása, polírozása.

Feladatok:

• Új, használt és szervizben lévő autót esztétikailag felkészít.

• Esetenként besegít a hozom-viszem szolgáltatásba.

Elvárások:

• középfokú szakképesítés, „B” kategóriás vezetői engedély

• hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

• empatikus, ügyfélbarát hozzáállás

• precizitás, pontos munkavégzés

• kiemelkedő problémamegoldó készség

• terhelhetőség

Előny:

• autószervizben eltöltött gyakorlat

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Jelentkezés módja: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, a magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, az [email protected] email címre várjuk.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!