Sportvilág

2011.11.25. 03:27

Nosztalgia és ünneplés - Radulovics búcsúmeccse

Dunaújváros - Meghitt ünnepi pillanatok és természetesen játék. Ez a szombat délutáni program a sportcsarnokban.

Az ünnepi hangulatot emeli, hogy az 1999-es Bajnokok Ligáját megnyert Dunaferr SE egykori kézilabdázói is pályára lépnek. Harminc percet játszanak (két részletben a mostani NB I-es csapattal. A sportcsarnokot 15 órakor nyitják meg a közönség előtt. 15.30 órakor a csapat régi mérkőzéseinek részleteit vetítik. 16 órakor kezdődik az ünnepség: azaz Radulovics köszöntése. Szót kért a Nemzeti Erőforrás Minisztérium, a Magyar Kézilabda Szövetség, a Dunaújvárosi Női Kézilabda KSE és a szurkolók képviselője.

Majd utána kezdődik a játék. 1X15 perces első félidő: BL-győztes csapat - Dunaújvárosi Regale, 30 perces meccs az akadémia csapatai között. S a pihenő után az 1X15 perces második félidő következik a BL-győztesek és a maiak között. Végül visszavonultatják Radulovics 9-es számú mezét.