Kiemelt állások

2017.10.19. 13:55

CNC Gépkezelő

A Schneider Electric a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Munkatársaik a világ több mint 100 országában azért dolgoznak, hogy termékeikkel és rendszereikkel tökéletes megoldásokat nyújtsanak az energiamenedzsment és villamosenergia-elosztás, az ipari folyamatok irányítástechnikája és automatizálása, az épületautomatizálás és biztonság, a kritikus energiaellátás és hűtés, az installációs rendszerek és vezérlés területén.

A Schneider-Electric Energy Magyarország Kft. CNC gépkezelő és Berendezés szerelő munkatársakat keres, Bács-Kiskun megyei, kunszentmiklósi telephelyére.

CNC gépkezelő munkakör:

Elvárások:

-CNC gépkezelő/forgácsoló végzettség előny

-Műszaki rajz olvasás előny

-Pontos, precíz munkavégzés

CNC gépkezelés iránt érdeklődő, de szakirányú végzettséggel vagy tapasztalattal nem rendelkező álláskeresők, valamint pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Berendezés szerelő munkakör:

Elvárások:

-Villanyszerelői-, erősáramú berendezésszerelői vagy egyéb villamos-, fémipari végzettség

-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem

-Béren kívüli juttatási csomag (cafeteria), már a próbaidő alatt is

-Munkaruha biztosítása (tisztítással)

-Kiemelkedő munkabájárási támogatás

-Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

-Tanulmányok támogatása

-Hosszú távú, stabil, biztonságos munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, hogy önéletrajzát juttassa el Hozzánk emailen vagy postai úton a következő elérhetőségeken:

Email cím: [email protected]

Cím: Schneider-Electric Energy Magyarország Kft

6090 Kunszentmiklós, Kossuth Lajos út 60.

Egyéb jelentkezési mód a portánkon kihelyezett Jelentkezési lap kitöltésével lehetséges!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!