Labdarúgás

2024.04.10. 18:24

A Kulcs és a Rácalmás idei első győzelme

A Fejér vármegyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság déli csoport 18. fordulójában jobbára papírforma igazolódott a mérkőzések végén.

A kulcsiak joggal örülhettek a meccs után

Ami üdítően különlegessé teszi az eredménylistát, hogy Rácalmás végre feliratkozott a tavaszi pontszerzők közé. Illetve a Kulcs is az idei első győzelmének örülhetett.
Kulcs – Vajta 3–2 (3–1)
Kulcs: Murvai, Cseresnye, Németh, Godó, Ócsai (Szekszárdi 65.), Balla, Pasqúalini, Virág, Horváth, Kis-Szabó (Kozma 84.), Molnár.

A 4. és 7. percben Molnár és Virág gyors góljaival már kettővel vezetett a hazai csapat, aztán a 39.-ben Balla révén fejeződött be a Duna-partiak gólgyártása. A vendégektől Kovács az 55. percben még szépíthetett, de a Kulcs sikeresen őrizte az egygólos előnyét.

Ócsai Norbert kulcsi edző:

Gratulálni szeretnék a csapatomnak a győzelemhez és a küzdeni akaráshoz!

- A pályánkon nagyon nehéz a futballt játszani, ezért úgy gondolom, maximálisan a mentalitásunknak köszönhettük a három pontot.
Rácalmás – Sárszentágota 2–1 (2–1)
Rácalmás: Farkas, Molnár L. (Horváth 62.), Pinte, Hornyák, Balogh, Juhos, Hatvany (Homolya 72.), Molnár V., Morva (Nagy 51.), Tábi, Bartók (Szabó 92.).

Juhos hat perc után vezetést szerzett a hazaiaknak, amire a 17.-ben Pénzes felelt. Aztán a 44. percben Juhos bünetőből volt eredményes. A szünetet követően csak a sárga lapok potyogtak, gól már nem esett.

A forduló további eredményei: Dég – Kőszárhegy 1-2, Nagylók – Lajoskomárom II. 0-2, Alap – Szabadegyháza 1-4, LMSK – Kisláng 0-2, Cece – Tác-Csősz 1-1.