2017.04.11. 17:54

Adogatás idegenben - A DASE két csapatának fölényes győzelmei

Dunaújváros - A DASE második csapata a negyedik fordulóból elhalasztott Tokod elleni mérkőzést hazai pályán pótolta.

Mégpedig nagyon sikeresen. Furka Attila és társai kiválóan játszottak. A páros megnyerését követően a folytatásban is megszerezték a győzelmeket. A találkozó felénél már 9-2 volt a DASE javára. Ezt követően is sorra nyertek a dunaújvárosiak. A Tokod 2-nél megállt, ezután egyetlen találkozót sem tudott nyerni.

A DASE nagy arányban győzte le ellenfelét. A csapat valamennyi tagja kiváló formában pingpongozott. A dunaújvárosi egyesület harmadik csapata a Polgárdi II gárdájánál vendégeskedett.

Visszaélt a vendégjoggal a DASE, mert kiváló teljesítménnyel biztos győzelmet aratott idegenben.

DASE II - Tokod 16-2

Győzött: Furka A. 4, Fógel Sz. 4, Farkas L. 4, Kada I. 3, a Furka-Farkas és a Fógel-Kada pár 1-1.

Polgárdi II -DASE III 5 -13

Győzött: Nagy F. 4, Bodó L. 3, Gugi B. 3, Szabó L. 1, a Bodó-Szabó és a Nagy-Gugi pár 1-1.