Vizilabda

2012.06.05. 07:27

London 2012 - Kanadában nyert a vízilabda-válogatott

A londoni olimpiára címvédőként készülő magyar férfi vízilabda-válogatott 13-9-re nyert a kanadai nemzeti csapat vendégeként Vancouverben.

MTI

A válogatott honlapja, a www.vlv.hu keddi beszámolója szerint Kemény Dénes alakulata a mérkőzés felénél még egygólos hátrányban volt, ám a harmadik negyedben hétszer talált a tengerentúliak kapujába, ezzel el is döntötte az összecsapást.
A mérkőzés legeredményesebb magyar játékosa, Kiss Gergely négy gólt szerzett.

Eredmény: Kanada-Magyarország 9-13 (2-0, 1-2, 3-7, 3-4)

a magyar góldobók: Kiss G. 4, Biros, Hosnyánszky 2-2, Steinmetz Á., Hárai, Vámos, Varga Dénes, Szivós
A magyar válogatott szerdán még egy mérkőzést játszik Kanada csapatával, majd másnap utazik haza.