Salgótarján-Albacomp 58-107 (11-25, 8-24, 23-28, 16-30)
Salgótarján, 600 néző, vezette: Ádám, Hegedűs, Balog.
Salgótarján: Rodgers, Sebők 6/6, Kocsis 1, Koma 12, UKEAGU 16, vezetőedző: Hartvich 11, Kiss, Szabó, Kocsis 13/12, Dániel, vezetőedző: Kovács Nándor.
Albacomp: SIMON 7/3, Hanga 16/12, CROCKER 23/9, HENDLEIN 13/3, Jones 12, csere: Keller Á. 4, Antal Sz., Kertész 2, HOLLIS 21/9, Bódi 9/6, Somogyfoki, Keller V., vezetőedző: Braniszlav Dzunics, edző: Matus Gábor.

Hendlein Roland először volt a kezdő csapat tagja. Koma nyitotta meg a pontok sorát, Ukeagué volt a következő találat, az első percben 4 volt oda. De egy perc múlva Hendlein pontjaival már itt volt az előny, sőt, rövidesen 10 fölé hízott a különbség. A 8. percben már a harmadik fiatalt küldte a csatába Dzunics mester. Rodgers, Hanga összecsapás után fokozódtak a kedélyek a nézőtéren, a tarjáni népeknek esett rosszul, hogy Hangának fájt. Az első 10 perc jelentős vendégelőnnyel ért véget, a Székesfehérvárról Nógrád székhelyére utazott szurkolók örömére. A kis szünet után eltelt két perc és csupán egy-egy találatot láttunk, kellett már a Hanga-Crocker alley-oup. A 15. percben már több, mint 20 volt az Albának, láttuk Hendlein első tripláját, és már harmincnál is több volt ide (18. perc: 13-45). A házigazdák a játékrész 8. percében szerezték még csak a 3. pontjukat, így 30 lett a szünetre a két együttes között.

Térfélcsere után két triplával, Hollis két duplával nyitott. Utána visszaállt a rend, a látogatók néggyel növelték vezetésük nagyságát. Kocsis továbbra is szórta a távoli dobásokat, itt meg Hollis járt már a kilencedik pontjánál 7 perc alatt. A 31. percben már 38 volt az albásoknak, négyet ledolgozott a Tarján. Crocker csillogott, villogott, nem lehetett tartani, a hazaiaknál meg Ukeagu dobálhatott nyugodtan, morgott is a mester emiatt. Aztán csendben maradhatott, mert 46 volt már a Fejérből jötteknek, és mint az várható volt simán hozták a meccset.