2010.10.13. 02:27

A kiállítás sem segített

Dunaújváros - Több mint egy félidőn át emberelőnyben játszott a Hankook csapata a megyei harmadosztályú labdarúgó-bajnokság Turul-Macron csoportjában.

Hankook: Gucsi - Köller (Bálint), Jámbor (Dankó), Tarczal, Bujdos, Várkonyi (Weishaár), Pesti, Hoksza, Bácsi (Faragó), Martin (Hajdú), Berki. Edző: Fridrich Tamás.

Besnyő: Kovács N. - Kovács M., Simon, Domokos (Matkovics Zs.), Viola, Mágocs (Lepsényi), Némedi, Keresztúri (Tilinger), Farkas, Becséri, Beretka (Matkovics G.). Edző: Száki Tibor.

A meccs elején Viola duplájával hamar vezetést szereztek a vendégek. A félidő közepén Beretka növelte az előnyt. Öt perccel a szünet előtt a bíró kiállította a besnyői Farkast, de a vendégek Becséri révén újabb találatot értek el. Fordulás után továbbra is a tíz emberrel játszó vendégek irányítottak. A végeredmény Keresztúri és Matkovics Zs. góljaival alakult ki.

A további eredmények: Előszállás - Nagyvenyim 6-1 (1-0), gól.: Felföldi (4), Németh F., Kiss Gy., ill. Mészáros. LMSK - Dunapentele 2-1 (0-0), gól.: Csizmadia (2), ill. Nagy B. Kiállítva: Pukánszky (Dunapentele). Nagylók - Perkáta 2-0 (1-0), gól.: Molnár (2). Kisapostag - Zichyújfalu 0-3 (0-1), gól.: Horváth G., Szaniszló Zs., Újfalusi. Alap - Mezőkomárom 5-1 (2-1), gól.: Major, Kisari, Takács, Bölcskei, Simon, illetve Fejérpataky. Szabadegyháza II - Soponya 1-0 (1-0), góllövő: Szaniszló G.