2010.05.28. 02:28

Az elején két góllal vezettek

DH - Szerdán pótolták a megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság Femol csoportjában, a huszonhatodik fordulóból elmaradt mérkőzéseket.

Nagyvenyim: Katona - Gaszler, Eszenyi, Lengyel L. (Nemes), Mészáros, Pap, Varga (Pukánszky), Sárai, Joó, Lengyel A., Tóth (Zsiga).

Lajoskomárom: Kajári - Bácsi, Csulik, Romhányi (Csulik), Babrányi, Szalai (Náray), Schmikl, Cseke, László, Hajgató (Pordán), Reichard.

Góllövő: Pap, Varga, illetve Reichard (2), Schmikl, Romhányi, Szalai (2), Cseke (2), Pordán.

A hazaiak már két góllal is vezettek, de az utolsó tíz percben kapott öt gól demoralizálta az együttest.

Aba-Sárvíz - Mezőszilas 3-0 (3-0) Góllövő: Esze, Gyuricza, Berengyán. Dég - Cece 0-2 (0-1) Gól: Klazer, Bánóczki. LMSK - Enying 1-0 (1-0) Góllövő: Varga.

A hétvégén folytatódik a pontvadászat. Szombaton az első osztályban a Baracs a Bicskét, a Pálhalma pedig a Martonvásárt fogadja. A másodosztály Femol csoportjában ezen a napon rendezik a Rácalmás - Lajoskomárom meccset. Másnap Cece - Mezőfalva, Seregélyes - Adony, Nagyvenyim - Mezőszilas a párosítás. A harmadosztály Déli csoportjának találkozóit mind vasárnap rendezik: Előszállás - Sárszentágota, Perkáta - Alap, Tác-Csősz - Kisapostag, Soponya - Dunapentele, Mezőkomárom - Kulcs. Minden mérkőzés 17 órakor kezdődik.