2009.03.23. 03:29

Nagyon fontos döntetlen

Aba - A hétvégi fordulóban idegen pályán folytatta a sorozatot a Pálhalma labdarúgócsapata. A változatos, izgalmas találkozón hiába vezetett a szünetben a vendéggárda, döntetlen lett.

Jankó Árpád

Aba: Csönge - Steixner, Beke, Tóth (Török), Fauszt, Szalai, Esze, Kiliti, Gyuricza V. (Gyuricza K.), Salga (Fülöp), Kuczi. Játékosedző: Salga Géza.

Pálhalma: Gyalus - Szabó, Dudás, Sztanó, Kóczián, Bartha, Vörös, Papp (Bozó), Csorba, Tóth (Idei). Edző: Nagy Zoltán.

43. perc: Bartha futott el a baloldalon, és éles szögből, az alapvonal mellől lőtte ki a rövid sarkot, 0-1.

48. perc: Kuczi lépett ki a védők között, Gyalus elhúzta a lábát, tizenegyes. A büntetőt a sértett értékesítette, 1-1.

52. perc: Kóczián beívelését Idei senkitől sem zavartatva csúsztatta a kapu mellé.

58. perc: Gyuricza V. váratlan, 25 méteres lövése vágódott a jobb sarokba, 2-1.

62. perc: Papp indította Csorbát, aki állítgatás nélkül a rövid felső sarokba lőtt, 2-2.

Jók: az egész hazai csapat illetve Bartha, Csorba.

Ifjúsági mérkőzés: 2-1.