2006.10.30. 03:26

Sima idegenbeli siker

Dabas (szs)- Sima győzelmet aratott férfiröplabda-csapatunk szombaton a Dabas otthonában, és ezzel megszilárdította helyét a tabellán. Dabas - Dunafe ...

Szigeti Sándor

Dabas - Dunaferr SE 0:3(-14, -22, -20)Az első játszmában kifejezetten jól játszott a Dunaferr, a nyitásaink pontosak és hatékonyak voltak, olyannyira, hogy Németh Zoltán egy ötös sorozatig meg sem állt. A hazaiaknak csupán tizennégy pontot engedélyeztünk. A folytatásban már 22-16-ra vezettünk, amikor kicsit kiengedtek a fiúk, így húsz pont fölé ért a Dabas. A harmadik szettben is végig vezetett a Dunaújváros, így gond nélkül gyűjtötte be a győzelemért járó újabb bajnoki pontokat.

Szerdán már megkezdődnek az alapszakasz visszavágói, első körben a Csepelhez látogatunk. A mérkőzés délután öt órakor kezdődik. Vasárnap tizenegy órakor pedig a MAFC érkezik hozzánk.