2006.10.16. 02:29

Bár sokáig vezetett a Kohász, kikapott

Felcsút (ja) - Sajnos, ahogy kilép a városból mostanában a Kohász, képtelen nyerni. Ezúttal is ez történt a megyei rangadón. Sovány vigasz, hogy a meccs remek volt.

Nem kevés gondja akadt indulás előtt Ivan Katalinicsnek, hiszen a D. Kohász mestere kénytelen volt nélkülözni az eltiltásukat töltő játékosokat: Nagy Attilát, Micskót, Grószt. Ráadásul válogatottjától Miro is sérülten érkezett vissza, Simont pedig a hét végén gyomorbántalmak hátráltatták a felkészülésben. De hát az újvárosi szakvezető szerint maga a csapat húsz emberből áll, a belépőknek kötelességük (érdekük is) a hiányzókat pótolni. Végül a néhány napja leigazolt szlovák Hrncar Eduard is bekerült a kezdő tizenegybe.

Felcsút SE - D. KohászFelcsút, 500 néző. Vezette: Gergely.

Felcsút: Kozma - Szalai (Kollár a 71. p.), Szirtesi, Trampler, Fodor - Ribi, Gálos (Domján a 63. p.), Facko, Hevesi-Tóth (Cupik a 63. p.) - Farkas, Földes. Edző: Komjáti András.

D. Kohász: Baranyai - Riedl, Kozul, Vaskó, Hrncar - Simon, Tóth - Szauter, Nagy (Ghéczy a 78. p.) Fernando (Potemkin a 73. p.) - Hoffmann (Miro a 65. p.). Edző: Ivan Katalinics.

Soha jobb kezdést! A Fernandótól lepattant labdát Kozul a hatodik percben nagy erővel bombázta 18 méterről a jobb sarokba (0-1). Még egy remek Fernando-lövés, amit a sarokból kipiszkált Kozma, és elkezdett erőszakosan, keményen darálni a hazai csapat. A 69. percig bírta a nagy nyomást a Kohász. Ekkor Domján egyenlített. Tíz perc múlva Farkas megszerezte a vezetést. A hosszabbításban még Kozul emelése nyomán érintette a labda felső lécet.

Katalinics: - Elajándékoztunk három pontot. Szünet után a csapat túlságosan visszaállt.