Hírek

2006.08.16. 02:28

Ünnepi programdömping

Dunaújváros (gp) - Kapcsolatok, Kapcsolódások, ezt a címet viseli az augusztus 14. és 25. közötti városi és környékbeli programokat tartalmazó kiadvány, amelyet tegnap ismertettek a szervezők.

Mórocz Zsolt

A Fabó Éva Sportuszodában tartott sajtótájékoztatón Szőke István, a szervező bizottság elnöke nagyvonalakban ismertette az 2006-os év augusztálisi programjait, amelyek idén sem korlátozódnak az ünnepnapra. A sajtó képviselői számára átadott vaskos programfüzet, és a szervezésben, lebonyolításban résztvevők tájékoztatása után ember legyen a talpán, aki úgy dönt: minden helyszínen és eseményen szeretne jelen lenni.

A programsorozat már hétfőn elkezdődött - igaz ez még nem szorosan kapcsolódik az augusztus 20-i eseményekhez -, mégpedig nemzetközi aikidó önvédelmi táborral. A szorosabban vett ünnepi események szombaton kezdődnek majd.

Így ekkor rajtolnak a Pentele-óvárosi események, ezen a napon rendezik meg a baracsi szabadidőparkban a Dunapack Zrt. mulatságát is, amelyre a belépés mindenki számára ingyenes. A Béke térről pedig külön autóbuszok is indulnak majd a helyszínre. A számtalan sport és egyéb esemény közül kiemelkedik a Gesarol és a Bikini együttes fellépése.

Szombaton este a rock-, blues és jazz zenekarok koncertjei veszik kezdetüket, mégpedig a volt Juharos Sörözőben. A modernebb muzsika kedvelői a Havanna Bárban szórakozhatnak a hétvége két estéjén.

Az ünnep eredeti napja sem veszik feledésbe, huszadikán a Petőfi Ligetben tartják az ünnepi megemlékezést. Vasárnap egész napra megnyitja kapuit a Fabó Éva Sportuszoda is, ahol reggel már elkezdődnek a sportvetélkedők. A testvérvárosi fellépőkön túl a hagyományosnak mondható Irigy Hónaljmirigy koncert és az esti tűzijáték sem marad el. Természetesen az ünnepnapon a belépés mindenki számára díjtalan lesz.

A jövő hét is kínál még programot, igaz ez már inkább csak a szakmabelieket érintheti, hiszen városunkban rendezik meg a Szociális Igazgatók és Szakemberek konferenciáját. Szerdán délután azonban koncertekkel és sportrendezvényekkel várnak minden érdeklődőt a Bartók téren.

(A városi és a vidéki települések augusztálisi részletes eseményeit lapunk programajánlójában napi bontásban és időrendben közöljük majd.)Vásári árusok, zene, mulatság, csapolt sör, finom ételek - ezt kínálja augusztus 20.

A programsorozat már hétfőn elkezdődött - igaz ez még nem szorosan kapcsolódik az augusztus 20-i eseményekhez -, mégpedig nemzetközi aikidó önvédelmi táborral. A szorosabban vett ünnepi események szombaton kezdődnek majd.

Így ekkor rajtolnak a Pentele-óvárosi események, ezen a napon rendezik meg a baracsi szabadidőparkban a Dunapack Zrt. mulatságát is, amelyre a belépés mindenki számára ingyenes. A Béke térről pedig külön autóbuszok is indulnak majd a helyszínre. A számtalan sport és egyéb esemény közül kiemelkedik a Gesarol és a Bikini együttes fellépése.

Szombaton este a rock-, blues és jazz zenekarok koncertjei veszik kezdetüket, mégpedig a volt Juharos Sörözőben. A modernebb muzsika kedvelői a Havanna Bárban szórakozhatnak a hétvége két estéjén.

Az ünnep eredeti napja sem veszik feledésbe, huszadikán a Petőfi Ligetben tartják az ünnepi megemlékezést. Vasárnap egész napra megnyitja kapuit a Fabó Éva Sportuszoda is, ahol reggel már elkezdődnek a sportvetélkedők. A testvérvárosi fellépőkön túl a hagyományosnak mondható Irigy Hónaljmirigy koncert és az esti tűzijáték sem marad el. Természetesen az ünnepnapon a belépés mindenki számára díjtalan lesz.

A jövő hét is kínál még programot, igaz ez már inkább csak a szakmabelieket érintheti, hiszen városunkban rendezik meg a Szociális Igazgatók és Szakemberek konferenciáját. Szerdán délután azonban koncertekkel és sportrendezvényekkel várnak minden érdeklődőt a Bartók téren.

(A városi és a vidéki települések augusztálisi részletes eseményeit lapunk programajánlójában napi bontásban és időrendben közöljük majd.)Vásári árusok, zene, mulatság, csapolt sör, finom ételek - ezt kínálja augusztus 20.

A programsorozat már hétfőn elkezdődött - igaz ez még nem szorosan kapcsolódik az augusztus 20-i eseményekhez -, mégpedig nemzetközi aikidó önvédelmi táborral. A szorosabban vett ünnepi események szombaton kezdődnek majd.

Így ekkor rajtolnak a Pentele-óvárosi események, ezen a napon rendezik meg a baracsi szabadidőparkban a Dunapack Zrt. mulatságát is, amelyre a belépés mindenki számára ingyenes. A Béke térről pedig külön autóbuszok is indulnak majd a helyszínre. A számtalan sport és egyéb esemény közül kiemelkedik a Gesarol és a Bikini együttes fellépése.

Szombaton este a rock-, blues és jazz zenekarok koncertjei veszik kezdetüket, mégpedig a volt Juharos Sörözőben. A modernebb muzsika kedvelői a Havanna Bárban szórakozhatnak a hétvége két estéjén.

Az ünnep eredeti napja sem veszik feledésbe, huszadikán a Petőfi Ligetben tartják az ünnepi megemlékezést. Vasárnap egész napra megnyitja kapuit a Fabó Éva Sportuszoda is, ahol reggel már elkezdődnek a sportvetélkedők. A testvérvárosi fellépőkön túl a hagyományosnak mondható Irigy Hónaljmirigy koncert és az esti tűzijáték sem marad el. Természetesen az ünnepnapon a belépés mindenki számára díjtalan lesz.

A jövő hét is kínál még programot, igaz ez már inkább csak a szakmabelieket érintheti, hiszen városunkban rendezik meg a Szociális Igazgatók és Szakemberek konferenciáját. Szerdán délután azonban koncertekkel és sportrendezvényekkel várnak minden érdeklődőt a Bartók téren.

(A városi és a vidéki települések augusztálisi részletes eseményeit lapunk programajánlójában napi bontásban és időrendben közöljük majd.)Vásári árusok, zene, mulatság, csapolt sör, finom ételek - ezt kínálja augusztus 20.

Így ekkor rajtolnak a Pentele-óvárosi események, ezen a napon rendezik meg a baracsi szabadidőparkban a Dunapack Zrt. mulatságát is, amelyre a belépés mindenki számára ingyenes. A Béke térről pedig külön autóbuszok is indulnak majd a helyszínre. A számtalan sport és egyéb esemény közül kiemelkedik a Gesarol és a Bikini együttes fellépése.

Szombaton este a rock-, blues és jazz zenekarok koncertjei veszik kezdetüket, mégpedig a volt Juharos Sörözőben. A modernebb muzsika kedvelői a Havanna Bárban szórakozhatnak a hétvége két estéjén.

Az ünnep eredeti napja sem veszik feledésbe, huszadikán a Petőfi Ligetben tartják az ünnepi megemlékezést. Vasárnap egész napra megnyitja kapuit a Fabó Éva Sportuszoda is, ahol reggel már elkezdődnek a sportvetélkedők. A testvérvárosi fellépőkön túl a hagyományosnak mondható Irigy Hónaljmirigy koncert és az esti tűzijáték sem marad el. Természetesen az ünnepnapon a belépés mindenki számára díjtalan lesz.

A jövő hét is kínál még programot, igaz ez már inkább csak a szakmabelieket érintheti, hiszen városunkban rendezik meg a Szociális Igazgatók és Szakemberek konferenciáját. Szerdán délután azonban koncertekkel és sportrendezvényekkel várnak minden érdeklődőt a Bartók téren.

(A városi és a vidéki települések augusztálisi részletes eseményeit lapunk programajánlójában napi bontásban és időrendben közöljük majd.)Vásári árusok, zene, mulatság, csapolt sör, finom ételek - ezt kínálja augusztus 20.

Így ekkor rajtolnak a Pentele-óvárosi események, ezen a napon rendezik meg a baracsi szabadidőparkban a Dunapack Zrt. mulatságát is, amelyre a belépés mindenki számára ingyenes. A Béke térről pedig külön autóbuszok is indulnak majd a helyszínre. A számtalan sport és egyéb esemény közül kiemelkedik a Gesarol és a Bikini együttes fellépése.

Szombaton este a rock-, blues és jazz zenekarok koncertjei veszik kezdetüket, mégpedig a volt Juharos Sörözőben. A modernebb muzsika kedvelői a Havanna Bárban szórakozhatnak a hétvége két estéjén.

Az ünnep eredeti napja sem veszik feledésbe, huszadikán a Petőfi Ligetben tartják az ünnepi megemlékezést. Vasárnap egész napra megnyitja kapuit a Fabó Éva Sportuszoda is, ahol reggel már elkezdődnek a sportvetélkedők. A testvérvárosi fellépőkön túl a hagyományosnak mondható Irigy Hónaljmirigy koncert és az esti tűzijáték sem marad el. Természetesen az ünnepnapon a belépés mindenki számára díjtalan lesz.

A jövő hét is kínál még programot, igaz ez már inkább csak a szakmabelieket érintheti, hiszen városunkban rendezik meg a Szociális Igazgatók és Szakemberek konferenciáját. Szerdán délután azonban koncertekkel és sportrendezvényekkel várnak minden érdeklődőt a Bartók téren.

(A városi és a vidéki települések augusztálisi részletes eseményeit lapunk programajánlójában napi bontásban és időrendben közöljük majd.)Vásári árusok, zene, mulatság, csapolt sör, finom ételek - ezt kínálja augusztus 20.

Szombaton este a rock-, blues és jazz zenekarok koncertjei veszik kezdetüket, mégpedig a volt Juharos Sörözőben. A modernebb muzsika kedvelői a Havanna Bárban szórakozhatnak a hétvége két estéjén.

Az ünnep eredeti napja sem veszik feledésbe, huszadikán a Petőfi Ligetben tartják az ünnepi megemlékezést. Vasárnap egész napra megnyitja kapuit a Fabó Éva Sportuszoda is, ahol reggel már elkezdődnek a sportvetélkedők. A testvérvárosi fellépőkön túl a hagyományosnak mondható Irigy Hónaljmirigy koncert és az esti tűzijáték sem marad el. Természetesen az ünnepnapon a belépés mindenki számára díjtalan lesz.

A jövő hét is kínál még programot, igaz ez már inkább csak a szakmabelieket érintheti, hiszen városunkban rendezik meg a Szociális Igazgatók és Szakemberek konferenciáját. Szerdán délután azonban koncertekkel és sportrendezvényekkel várnak minden érdeklődőt a Bartók téren.

(A városi és a vidéki települések augusztálisi részletes eseményeit lapunk programajánlójában napi bontásban és időrendben közöljük majd.)Vásári árusok, zene, mulatság, csapolt sör, finom ételek - ezt kínálja augusztus 20.

Szombaton este a rock-, blues és jazz zenekarok koncertjei veszik kezdetüket, mégpedig a volt Juharos Sörözőben. A modernebb muzsika kedvelői a Havanna Bárban szórakozhatnak a hétvége két estéjén.

Az ünnep eredeti napja sem veszik feledésbe, huszadikán a Petőfi Ligetben tartják az ünnepi megemlékezést. Vasárnap egész napra megnyitja kapuit a Fabó Éva Sportuszoda is, ahol reggel már elkezdődnek a sportvetélkedők. A testvérvárosi fellépőkön túl a hagyományosnak mondható Irigy Hónaljmirigy koncert és az esti tűzijáték sem marad el. Természetesen az ünnepnapon a belépés mindenki számára díjtalan lesz.

A jövő hét is kínál még programot, igaz ez már inkább csak a szakmabelieket érintheti, hiszen városunkban rendezik meg a Szociális Igazgatók és Szakemberek konferenciáját. Szerdán délután azonban koncertekkel és sportrendezvényekkel várnak minden érdeklődőt a Bartók téren.

(A városi és a vidéki települések augusztálisi részletes eseményeit lapunk programajánlójában napi bontásban és időrendben közöljük majd.)Vásári árusok, zene, mulatság, csapolt sör, finom ételek - ezt kínálja augusztus 20.

Az ünnep eredeti napja sem veszik feledésbe, huszadikán a Petőfi Ligetben tartják az ünnepi megemlékezést. Vasárnap egész napra megnyitja kapuit a Fabó Éva Sportuszoda is, ahol reggel már elkezdődnek a sportvetélkedők. A testvérvárosi fellépőkön túl a hagyományosnak mondható Irigy Hónaljmirigy koncert és az esti tűzijáték sem marad el. Természetesen az ünnepnapon a belépés mindenki számára díjtalan lesz.

A jövő hét is kínál még programot, igaz ez már inkább csak a szakmabelieket érintheti, hiszen városunkban rendezik meg a Szociális Igazgatók és Szakemberek konferenciáját. Szerdán délután azonban koncertekkel és sportrendezvényekkel várnak minden érdeklődőt a Bartók téren.

(A városi és a vidéki települések augusztálisi részletes eseményeit lapunk programajánlójában napi bontásban és időrendben közöljük majd.)Vásári árusok, zene, mulatság, csapolt sör, finom ételek - ezt kínálja augusztus 20.

Az ünnep eredeti napja sem veszik feledésbe, huszadikán a Petőfi Ligetben tartják az ünnepi megemlékezést. Vasárnap egész napra megnyitja kapuit a Fabó Éva Sportuszoda is, ahol reggel már elkezdődnek a sportvetélkedők. A testvérvárosi fellépőkön túl a hagyományosnak mondható Irigy Hónaljmirigy koncert és az esti tűzijáték sem marad el. Természetesen az ünnepnapon a belépés mindenki számára díjtalan lesz.

A jövő hét is kínál még programot, igaz ez már inkább csak a szakmabelieket érintheti, hiszen városunkban rendezik meg a Szociális Igazgatók és Szakemberek konferenciáját. Szerdán délután azonban koncertekkel és sportrendezvényekkel várnak minden érdeklődőt a Bartók téren.

(A városi és a vidéki települések augusztálisi részletes eseményeit lapunk programajánlójában napi bontásban és időrendben közöljük majd.)Vásári árusok, zene, mulatság, csapolt sör, finom ételek - ezt kínálja augusztus 20.

A jövő hét is kínál még programot, igaz ez már inkább csak a szakmabelieket érintheti, hiszen városunkban rendezik meg a Szociális Igazgatók és Szakemberek konferenciáját. Szerdán délután azonban koncertekkel és sportrendezvényekkel várnak minden érdeklődőt a Bartók téren.

(A városi és a vidéki települések augusztálisi részletes eseményeit lapunk programajánlójában napi bontásban és időrendben közöljük majd.)Vásári árusok, zene, mulatság, csapolt sör, finom ételek - ezt kínálja augusztus 20.

A jövő hét is kínál még programot, igaz ez már inkább csak a szakmabelieket érintheti, hiszen városunkban rendezik meg a Szociális Igazgatók és Szakemberek konferenciáját. Szerdán délután azonban koncertekkel és sportrendezvényekkel várnak minden érdeklődőt a Bartók téren.

(A városi és a vidéki települések augusztálisi részletes eseményeit lapunk programajánlójában napi bontásban és időrendben közöljük majd.)Vásári árusok, zene, mulatság, csapolt sör, finom ételek - ezt kínálja augusztus 20.

(A városi és a vidéki települések augusztálisi részletes eseményeit lapunk programajánlójában napi bontásban és időrendben közöljük majd.)Vásári árusok, zene, mulatság, csapolt sör, finom ételek - ezt kínálja augusztus 20.

(A városi és a vidéki települések augusztálisi részletes eseményeit lapunk programajánlójában napi bontásban és időrendben közöljük majd.)Vásári árusok, zene, mulatság, csapolt sör, finom ételek - ezt kínálja augusztus 20.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!