Foci

2011.10.31. 03:29

Három pont idegenből is

Sopron - Bravúros győzelmet aratott szombaton a Dunaújváros Pálhalma Agrospeciál SE labdarúgócsapata a Ness Hungary NB II Nyugati csoportjának tizenegyedik fordulójában.

Soproni VSE: Borsi - Csontos, Szmiljanics, Tóth D., Nagy Z. - Fazekas (Bognár, az 54. p.), Tamási (Kálmán K., a 68. p.), Tatai, Lazics, Szabó L. (Csordás, 68.) - Bausz. Vezetőedző: Végh Tibor.

Pálhalma: Abu - Huber, Kőkuti, Salamon, Berényi (Magyar B., a 90. P.) - Bastovanov, Rottmann, Vaskó, Márki (Kóczián, a 68. p.) - Perovics (Nagy D., a 83. p.), Bezerédi. Vezetőedző: Nagy Zoltán.

Nem indult jól a meccs: az első félidő tizenhatodik percében a hazaiak Szabó L. góljával szerezték meg a vezetést (1-0). A játékrész második felében viszont a vendégek vették át a játék irányítását. A szünet után három perccel egy jogosan megítélt tizenegyest Bastovanov értékesített (1-1). Nyolc perccel később Bezerédi hatalmas lövésével pedig már a vendég Pálhalma vezetett (1-2). Sokat elárul a mérkőzés összképéről, hogy az utolsó negyedórában tizenegy emberrel védekeztek a hazaiak.

Végh Tibor: - A gyorsan megszerzett vezetésből sajnos nem tudtunk profitálni, az ellenfél pedig kihasználta két megingásunkat.

Nagy Zoltán: - A huszonötödik perc után kezdték elhinni a fiúk, hogy van keresnivalónk a mérkőzésen, s ezután nagyon jó játékot nyújtva, megérdemelten nyertünk. Számomra is nagy öröm újra boldognak látni a fiúkat, és most már ők is elhiszik, hogy van helyünk a másodosztályú mezőnyben.