Bravúrpont

2024.05.20. 18:20

Mezőfalvi döntetlen emberhátrányban a dobogós ellen

A Fejér vármegyei labdarúgó-bajnokság I. osztály 24. fordulójában a Sárbogárd újabb pontokkal közelített a listavezető Főnixhez.

A Mezőfalva örülhetett jobban a végeredménynek

Az aranyrangadónak is beillő találkozót előbbiek nyerték, így négy pontra megközelítették az éllovast. Szintén meglepetés a KK Grain Kft.-Mezőfalva bravúros döntetlenje a már biztos harmadik Mór ellen.

Mezőfalva – Mór 2–2 (2–1)
Mezőfalva: Kovács Á. – Balázs, Török, Sági, Németh L., Kovács B., Németh B., Mekota, Kovács K., Csontos, Villám.

Hamar vezetést szerzett a hazai csapat, a 11. percben szögletből Balázs fejesével. Négy perccel később a gólpasszt adó Kovács Balázst kiállították. A tíz emberre fogyatkozott Mezőfalva a 20. percig tartotta előnyét, amikor Varga egyenlített. Az emberhátrány ellenére a Mezőfalva a 28. percben Németh L. fejesével ismét előnyre tett szert. A második félidő elején a Mór újra egalizálta a mérkőzést, ami a végeredmény is lett.

Villám Balázs játékosedző így értékelt: – Nagyon benne volt a meccsben, hogy győzünk, de mégis azt kell mondani, igazságos iksz született. Mindkét részről láthattunk helyzeteket, melyből akár többgólos meccs is kerekedhetett volna.

A pontosztozkodásnak, tekintve az emberhátrányt és a helyezéseket, mi örülhetettünk jobban.

Sajnos a kiállítást ezúttal sem úsztuk meg.

A forduló eredményei: Tóvill-Kápolnásnyék – Lajoskomárom 1-2, Sárbogárd – Máv Előre FC Főnix 2-1, Enying – Sárosd 2-2, Bodajk – Ercsi Kinizsi 1-6, Maroshegy – Tordas 0-0, Csór Truck.Trailer – Martonvásár 3-0.