Labdarúgó NB III

2023.10.23. 07:19

Döntetlent játszott csak az FC Dunaföldvár Szekszárdon

Az NB III dél-nyugati csoportjának tizenkettedik fordulójának vasárnapi játéknapján az FC Dunaföldvár gárdája a Szekszárdi UFC vendégeként lépett pályára. Az összecsapás gólnélküli döntetlennel zárult.

FC Dunaföldvár illusztráció Fotó: Makovics Kornél

Szekszárdi UFC – FC Dunaföldvár 0-0

Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont, 200 néző. Vezette: Horváth Patrik (Mohos, Keszthelyi).

Szekszárdi UFC: Pomozi – Fekete M., Arena, Füredi, Lékó (Tóth D. a 91. p.), Budai D., Ágics, Kiszely, Gellér, Péter A. (Paksi a 65. p.), Tokody (Csapó a 85. p.). Vezetőedző: Mészáros István.

FC Dunaföldvár: Vukman – Görög (Károlyi a 89. p.), Molnár S., Gál Sz., Tóth Á., Horváth A., Bartha L., Tóth M. (Frőhlich Roland a 74. p.), Urbán (Keringer a 86. p.), Rabi (Szedmák a 46. p.), Ladányi V. (Dorogi R. a 46. p.). Vezetőedző: Varga Balázs.

Ellentétes előjelekkel készülődött a két csapat a találkozóra. A hazaiak két győztes meccs után, míg a vendégek két vereséget követően léptek pályára. Az első félidőben mindkét kapu előtt adódott gólszerzési lehetőség, ám a legnagyobbat a játékrész hajrájában Ágics Péter hagyta ki, aki tizenegyest hibázott. A kapu bal alsó sarkába tartó lövést Vukman Donát bravúrral hárította. A fordulás után igazi nagy helyzet egyik kapu előtt sem alakult ki. Az utolsó negyedórát Tóth Ákos kiállítása miatt emberelőnyben játszhatta a hazai alakulta, de nem tudta megszerezni a győzelmet jelentő gólt.

Arról már korábban beszámoltunk, hogy a Dunaújváros FC egy góllal kikapott hazai pályán a Kaposvártól szombaton.

A forduló további eredményei: Ferencvárosi TC II - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 2-0, Paksi FC II - FC Nagykanizsa 4-6, Mohácsi TE 1888 - Fehérvár FC II 3-0, Iváncsa KSE - Érdi VSE 3-0, Bonyhád-Majos - PTE-PEAC 1-0, MTK Budapest II – Szentlőrinc 0-2.