Sportvilág

2008.05.27. 02:29

Sok érmet itthon tartottak

Dunaújváros (gp) - Közel háromszáz induló vett részt a kajak-kenu Dunaferr Kupán a hétvégén. A viadal végén ismét számos dunaújvárosi fiatal állhatott fel a dobogóra.

Gallai Péter

Mivel pont ebben az időben rendezték a budapesti diákolimpiát is, így a fővárosiak ezúttal nem indultak.

500 méteres számok.

C-1 felnőtt: 1. Vass András, 2. Hajdu Gergő, 3. Csuri Attila (mind Dunaferr), ... 5. Devecseri Ádám (Dunaferr).

K-1 férfi ifi: 1. Csizmadia Szabolcs (Dferr), 2. Németh Dávid (Vértes), 3. Fejes István (Atom),... 6. Csányi Viktor (Dferr),... 8. Für Balázs (Dunaferr).

K-1 női ifi: 1. Kárász Anna (Dferr), 2. Baki Bettina (VVSI), 3. Takács Kitti (Dunaferr).

K-1 masters: 1. Károlyi Béla (VVSI), 2. Tóth László (VVSI), 3. Kálmán Sándor, 4. Vedelek István, 5. Józsa István (mind Dunaferr).

C-1 serdülő, VI. kcs.: 1. Szabó Lóránt, 2. Gyarmati Sándor (mind Dunaföldvár), 3. Varjas Dániel (VVSI).

C-1 serdülő, V. kcs.: 1. Petkó András (VVSI), 2. Takács Attila (Dferr), 3. Androsovics József (Dferr),... 5. Móró Milán (Dunaferr).

K-1 serdülő fiú, V. kcs.: 1. Széperdei Renátó (Atom), 2. Zsitányszki Imre, 3. Vörös Marcell (mindkettő Dunafüred),... 7. Füzes Péter (Dferr).

K-1, VI. kcs.: 1. Somorácz Tamás (Atom), 2. Baumann Dániel, 3. Baumann Máté (mindkettő Dunafüred),... 9. Munkácsi Tibor (Dunaferr).

K-1 serdülő lány, V. kcs.: 1. Fenyvesi Réka (Atom), 2. Kiszli Vanda (Atom), 3. Kosztolányi Adrienn (Tolnatext).

K-1 serdülő lány, VI. kcs.: 1. Szeltner Ivett (VVSI), 2. Kalamár Gréta (VVSI).

C-1 kölyök, III. kcs.: 1. Süveges Árpád (Dunaföldvár), 2. Nagy Zsombor (VVSI), 3. Horváth Máté Sebestyén (Dunaferr),... 6. Józsa Norbert.

C-1 serd., IV. kcs.: 1. Kóti Dániel, 2. Makádi Zoltán, 3. Kárász Mátyás (mind Dferr).

K-1 kölyök, IV. kcs.: 1. Nyári Bendegúz (Dfüred), 2. Vass Gábor (Dfüred), 3. Árki Dávid (Atom).

K-1 kölyök lány, IV. kcs.: 1. Barna Alexa (VVSI), 2. Kozák Júlia (Vértes), 3. Bánhidi Nikolett (VVSI),... 9. Fodor Nóra (Dunaferr).

K-1 kölyök, III. kcs.: 1. Szabó Sára (VVSI), 2. Baranyai Hédi (Dunaferr), 3. Schwarz Vivien (Dunaferr).

C-1 serdülő, 4x500 m váltó: 1. Szabó Lóránt, Gyarmati Sándor, Nahlich Csaba, Süveges Árpád (Dföldvár).

K-1 serd., 4x500 m váltó: 1. Baumann D., Juhász Dávid, Zsitányszki I., Koós Jonatán (Dfüred), 2. Németh Gergely, Hegyi Bálint, Vass G., Nyári B. (Dfüred), 3. Széperdei R., Somorácz T., Túri Márton, Fejes István (Atom).

K-1 lány, 4x500-as váltó: 1. Fenyvesi Réka, Kiszli Vanda, Túri Zsuzsa, Németh Judit (Atom), 2. Baki Bettina, Varró Alexandra, Barna Alexa, Bánhidi Nikolett (VVSI), 3. Kalamár Gréta, Szeltner Ivett, Lakatos Tícia, Lakatos Zsanett (VVSI), ... 5. Kárász Anna, Takács Kitti, Baranyai Hédi, Fodor Nóra (Dunaferr).

C-1 vegyes, 4x500-as váltó: 1. Hajdu Gergő, Hajdu Jonatán, Csuri Attila, Takács Attila, 2. Vass András, Kóti Dániel, Moró Milán, Boldis Bence, 3. Devecseri Ádám, Androsovics József, Makádi Z., Kárász M. (mind Dferr).

C-1 kölyök, 4x300-as váltó: 1. Makádi Zoltán, Kárász M., Boldis B., Kóti D. (Dferr), 2. Józsa N., Horváth Máté, Somoskövi Bence, Vereb Tamás (Dferr), 3. Süveges Á., Molnár Levente, Györkő Bence, Csányi Gergő (Dföldvár).

K-1 kölyök fiú, 4x300-as váltó: 1. Vass Péter, Majrcsik Szabolcs, Tejes Viktor, Koós Normann (Dunafüred), 2. Németh Ferenc, Árki Dávid, Kerti Dávid, Lukács Bence (Atom), 3. Szeiler Máté, Gulyás Domonkos, Fakán Dávid, Zsigmond Richard (Dunafüred).

K-1 kölyök lány, 4x300-as váltó: 1. Szabó Sára, Frely Antónia, Nagy Dóra, Kovács Anna (VVSI), 2. Szabados Fruzsina, Kozák Julianna, Burai Brigitta, Juhász Dalma (Vértes SE), 3. Fodor Nóra, Baranyai Hédi, Schwarz Vivien, Maár Noémi (Dunaferr).

Az 1500 méteres távok eredményeit holnap közöljük.A Dunaferr SE versenye már rangot vívott ki

500 méteres számok.

C-1 felnőtt: 1. Vass András, 2. Hajdu Gergő, 3. Csuri Attila (mind Dunaferr), ... 5. Devecseri Ádám (Dunaferr).

K-1 férfi ifi: 1. Csizmadia Szabolcs (Dferr), 2. Németh Dávid (Vértes), 3. Fejes István (Atom),... 6. Csányi Viktor (Dferr),... 8. Für Balázs (Dunaferr).

K-1 női ifi: 1. Kárász Anna (Dferr), 2. Baki Bettina (VVSI), 3. Takács Kitti (Dunaferr).

K-1 masters: 1. Károlyi Béla (VVSI), 2. Tóth László (VVSI), 3. Kálmán Sándor, 4. Vedelek István, 5. Józsa István (mind Dunaferr).

C-1 serdülő, VI. kcs.: 1. Szabó Lóránt, 2. Gyarmati Sándor (mind Dunaföldvár), 3. Varjas Dániel (VVSI).

C-1 serdülő, V. kcs.: 1. Petkó András (VVSI), 2. Takács Attila (Dferr), 3. Androsovics József (Dferr),... 5. Móró Milán (Dunaferr).

K-1 serdülő fiú, V. kcs.: 1. Széperdei Renátó (Atom), 2. Zsitányszki Imre, 3. Vörös Marcell (mindkettő Dunafüred),... 7. Füzes Péter (Dferr).

K-1, VI. kcs.: 1. Somorácz Tamás (Atom), 2. Baumann Dániel, 3. Baumann Máté (mindkettő Dunafüred),... 9. Munkácsi Tibor (Dunaferr).

K-1 serdülő lány, V. kcs.: 1. Fenyvesi Réka (Atom), 2. Kiszli Vanda (Atom), 3. Kosztolányi Adrienn (Tolnatext).

K-1 serdülő lány, VI. kcs.: 1. Szeltner Ivett (VVSI), 2. Kalamár Gréta (VVSI).

C-1 kölyök, III. kcs.: 1. Süveges Árpád (Dunaföldvár), 2. Nagy Zsombor (VVSI), 3. Horváth Máté Sebestyén (Dunaferr),... 6. Józsa Norbert.

C-1 serd., IV. kcs.: 1. Kóti Dániel, 2. Makádi Zoltán, 3. Kárász Mátyás (mind Dferr).

K-1 kölyök, IV. kcs.: 1. Nyári Bendegúz (Dfüred), 2. Vass Gábor (Dfüred), 3. Árki Dávid (Atom).

K-1 kölyök lány, IV. kcs.: 1. Barna Alexa (VVSI), 2. Kozák Júlia (Vértes), 3. Bánhidi Nikolett (VVSI),... 9. Fodor Nóra (Dunaferr).

K-1 kölyök, III. kcs.: 1. Szabó Sára (VVSI), 2. Baranyai Hédi (Dunaferr), 3. Schwarz Vivien (Dunaferr).

C-1 serdülő, 4x500 m váltó: 1. Szabó Lóránt, Gyarmati Sándor, Nahlich Csaba, Süveges Árpád (Dföldvár).

K-1 serd., 4x500 m váltó: 1. Baumann D., Juhász Dávid, Zsitányszki I., Koós Jonatán (Dfüred), 2. Németh Gergely, Hegyi Bálint, Vass G., Nyári B. (Dfüred), 3. Széperdei R., Somorácz T., Túri Márton, Fejes István (Atom).

K-1 lány, 4x500-as váltó: 1. Fenyvesi Réka, Kiszli Vanda, Túri Zsuzsa, Németh Judit (Atom), 2. Baki Bettina, Varró Alexandra, Barna Alexa, Bánhidi Nikolett (VVSI), 3. Kalamár Gréta, Szeltner Ivett, Lakatos Tícia, Lakatos Zsanett (VVSI), ... 5. Kárász Anna, Takács Kitti, Baranyai Hédi, Fodor Nóra (Dunaferr).

C-1 vegyes, 4x500-as váltó: 1. Hajdu Gergő, Hajdu Jonatán, Csuri Attila, Takács Attila, 2. Vass András, Kóti Dániel, Moró Milán, Boldis Bence, 3. Devecseri Ádám, Androsovics József, Makádi Z., Kárász M. (mind Dferr).

C-1 kölyök, 4x300-as váltó: 1. Makádi Zoltán, Kárász M., Boldis B., Kóti D. (Dferr), 2. Józsa N., Horváth Máté, Somoskövi Bence, Vereb Tamás (Dferr), 3. Süveges Á., Molnár Levente, Györkő Bence, Csányi Gergő (Dföldvár).

K-1 kölyök fiú, 4x300-as váltó: 1. Vass Péter, Majrcsik Szabolcs, Tejes Viktor, Koós Normann (Dunafüred), 2. Németh Ferenc, Árki Dávid, Kerti Dávid, Lukács Bence (Atom), 3. Szeiler Máté, Gulyás Domonkos, Fakán Dávid, Zsigmond Richard (Dunafüred).

K-1 kölyök lány, 4x300-as váltó: 1. Szabó Sára, Frely Antónia, Nagy Dóra, Kovács Anna (VVSI), 2. Szabados Fruzsina, Kozák Julianna, Burai Brigitta, Juhász Dalma (Vértes SE), 3. Fodor Nóra, Baranyai Hédi, Schwarz Vivien, Maár Noémi (Dunaferr).

Az 1500 méteres távok eredményeit holnap közöljük.A Dunaferr SE versenye már rangot vívott ki

500 méteres számok.

C-1 felnőtt: 1. Vass András, 2. Hajdu Gergő, 3. Csuri Attila (mind Dunaferr), ... 5. Devecseri Ádám (Dunaferr).

K-1 férfi ifi: 1. Csizmadia Szabolcs (Dferr), 2. Németh Dávid (Vértes), 3. Fejes István (Atom),... 6. Csányi Viktor (Dferr),... 8. Für Balázs (Dunaferr).

K-1 női ifi: 1. Kárász Anna (Dferr), 2. Baki Bettina (VVSI), 3. Takács Kitti (Dunaferr).

K-1 masters: 1. Károlyi Béla (VVSI), 2. Tóth László (VVSI), 3. Kálmán Sándor, 4. Vedelek István, 5. Józsa István (mind Dunaferr).

C-1 serdülő, VI. kcs.: 1. Szabó Lóránt, 2. Gyarmati Sándor (mind Dunaföldvár), 3. Varjas Dániel (VVSI).

C-1 serdülő, V. kcs.: 1. Petkó András (VVSI), 2. Takács Attila (Dferr), 3. Androsovics József (Dferr),... 5. Móró Milán (Dunaferr).

K-1 serdülő fiú, V. kcs.: 1. Széperdei Renátó (Atom), 2. Zsitányszki Imre, 3. Vörös Marcell (mindkettő Dunafüred),... 7. Füzes Péter (Dferr).

K-1, VI. kcs.: 1. Somorácz Tamás (Atom), 2. Baumann Dániel, 3. Baumann Máté (mindkettő Dunafüred),... 9. Munkácsi Tibor (Dunaferr).

K-1 serdülő lány, V. kcs.: 1. Fenyvesi Réka (Atom), 2. Kiszli Vanda (Atom), 3. Kosztolányi Adrienn (Tolnatext).

K-1 serdülő lány, VI. kcs.: 1. Szeltner Ivett (VVSI), 2. Kalamár Gréta (VVSI).

C-1 kölyök, III. kcs.: 1. Süveges Árpád (Dunaföldvár), 2. Nagy Zsombor (VVSI), 3. Horváth Máté Sebestyén (Dunaferr),... 6. Józsa Norbert.

C-1 serd., IV. kcs.: 1. Kóti Dániel, 2. Makádi Zoltán, 3. Kárász Mátyás (mind Dferr).

K-1 kölyök, IV. kcs.: 1. Nyári Bendegúz (Dfüred), 2. Vass Gábor (Dfüred), 3. Árki Dávid (Atom).

K-1 kölyök lány, IV. kcs.: 1. Barna Alexa (VVSI), 2. Kozák Júlia (Vértes), 3. Bánhidi Nikolett (VVSI),... 9. Fodor Nóra (Dunaferr).

K-1 kölyök, III. kcs.: 1. Szabó Sára (VVSI), 2. Baranyai Hédi (Dunaferr), 3. Schwarz Vivien (Dunaferr).

C-1 serdülő, 4x500 m váltó: 1. Szabó Lóránt, Gyarmati Sándor, Nahlich Csaba, Süveges Árpád (Dföldvár).

K-1 serd., 4x500 m váltó: 1. Baumann D., Juhász Dávid, Zsitányszki I., Koós Jonatán (Dfüred), 2. Németh Gergely, Hegyi Bálint, Vass G., Nyári B. (Dfüred), 3. Széperdei R., Somorácz T., Túri Márton, Fejes István (Atom).

K-1 lány, 4x500-as váltó: 1. Fenyvesi Réka, Kiszli Vanda, Túri Zsuzsa, Németh Judit (Atom), 2. Baki Bettina, Varró Alexandra, Barna Alexa, Bánhidi Nikolett (VVSI), 3. Kalamár Gréta, Szeltner Ivett, Lakatos Tícia, Lakatos Zsanett (VVSI), ... 5. Kárász Anna, Takács Kitti, Baranyai Hédi, Fodor Nóra (Dunaferr).

C-1 vegyes, 4x500-as váltó: 1. Hajdu Gergő, Hajdu Jonatán, Csuri Attila, Takács Attila, 2. Vass András, Kóti Dániel, Moró Milán, Boldis Bence, 3. Devecseri Ádám, Androsovics József, Makádi Z., Kárász M. (mind Dferr).

C-1 kölyök, 4x300-as váltó: 1. Makádi Zoltán, Kárász M., Boldis B., Kóti D. (Dferr), 2. Józsa N., Horváth Máté, Somoskövi Bence, Vereb Tamás (Dferr), 3. Süveges Á., Molnár Levente, Györkő Bence, Csányi Gergő (Dföldvár).

K-1 kölyök fiú, 4x300-as váltó: 1. Vass Péter, Majrcsik Szabolcs, Tejes Viktor, Koós Normann (Dunafüred), 2. Németh Ferenc, Árki Dávid, Kerti Dávid, Lukács Bence (Atom), 3. Szeiler Máté, Gulyás Domonkos, Fakán Dávid, Zsigmond Richard (Dunafüred).

K-1 kölyök lány, 4x300-as váltó: 1. Szabó Sára, Frely Antónia, Nagy Dóra, Kovács Anna (VVSI), 2. Szabados Fruzsina, Kozák Julianna, Burai Brigitta, Juhász Dalma (Vértes SE), 3. Fodor Nóra, Baranyai Hédi, Schwarz Vivien, Maár Noémi (Dunaferr).

Az 1500 méteres távok eredményeit holnap közöljük.A Dunaferr SE versenye már rangot vívott ki

C-1 felnőtt: 1. Vass András, 2. Hajdu Gergő, 3. Csuri Attila (mind Dunaferr), ... 5. Devecseri Ádám (Dunaferr).

K-1 férfi ifi: 1. Csizmadia Szabolcs (Dferr), 2. Németh Dávid (Vértes), 3. Fejes István (Atom),... 6. Csányi Viktor (Dferr),... 8. Für Balázs (Dunaferr).

K-1 női ifi: 1. Kárász Anna (Dferr), 2. Baki Bettina (VVSI), 3. Takács Kitti (Dunaferr).

K-1 masters: 1. Károlyi Béla (VVSI), 2. Tóth László (VVSI), 3. Kálmán Sándor, 4. Vedelek István, 5. Józsa István (mind Dunaferr).

C-1 serdülő, VI. kcs.: 1. Szabó Lóránt, 2. Gyarmati Sándor (mind Dunaföldvár), 3. Varjas Dániel (VVSI).

C-1 serdülő, V. kcs.: 1. Petkó András (VVSI), 2. Takács Attila (Dferr), 3. Androsovics József (Dferr),... 5. Móró Milán (Dunaferr).

K-1 serdülő fiú, V. kcs.: 1. Széperdei Renátó (Atom), 2. Zsitányszki Imre, 3. Vörös Marcell (mindkettő Dunafüred),... 7. Füzes Péter (Dferr).

K-1, VI. kcs.: 1. Somorácz Tamás (Atom), 2. Baumann Dániel, 3. Baumann Máté (mindkettő Dunafüred),... 9. Munkácsi Tibor (Dunaferr).

K-1 serdülő lány, V. kcs.: 1. Fenyvesi Réka (Atom), 2. Kiszli Vanda (Atom), 3. Kosztolányi Adrienn (Tolnatext).

K-1 serdülő lány, VI. kcs.: 1. Szeltner Ivett (VVSI), 2. Kalamár Gréta (VVSI).

C-1 kölyök, III. kcs.: 1. Süveges Árpád (Dunaföldvár), 2. Nagy Zsombor (VVSI), 3. Horváth Máté Sebestyén (Dunaferr),... 6. Józsa Norbert.

C-1 serd., IV. kcs.: 1. Kóti Dániel, 2. Makádi Zoltán, 3. Kárász Mátyás (mind Dferr).

K-1 kölyök, IV. kcs.: 1. Nyári Bendegúz (Dfüred), 2. Vass Gábor (Dfüred), 3. Árki Dávid (Atom).

K-1 kölyök lány, IV. kcs.: 1. Barna Alexa (VVSI), 2. Kozák Júlia (Vértes), 3. Bánhidi Nikolett (VVSI),... 9. Fodor Nóra (Dunaferr).

K-1 kölyök, III. kcs.: 1. Szabó Sára (VVSI), 2. Baranyai Hédi (Dunaferr), 3. Schwarz Vivien (Dunaferr).

C-1 serdülő, 4x500 m váltó: 1. Szabó Lóránt, Gyarmati Sándor, Nahlich Csaba, Süveges Árpád (Dföldvár).

K-1 serd., 4x500 m váltó: 1. Baumann D., Juhász Dávid, Zsitányszki I., Koós Jonatán (Dfüred), 2. Németh Gergely, Hegyi Bálint, Vass G., Nyári B. (Dfüred), 3. Széperdei R., Somorácz T., Túri Márton, Fejes István (Atom).

K-1 lány, 4x500-as váltó: 1. Fenyvesi Réka, Kiszli Vanda, Túri Zsuzsa, Németh Judit (Atom), 2. Baki Bettina, Varró Alexandra, Barna Alexa, Bánhidi Nikolett (VVSI), 3. Kalamár Gréta, Szeltner Ivett, Lakatos Tícia, Lakatos Zsanett (VVSI), ... 5. Kárász Anna, Takács Kitti, Baranyai Hédi, Fodor Nóra (Dunaferr).

C-1 vegyes, 4x500-as váltó: 1. Hajdu Gergő, Hajdu Jonatán, Csuri Attila, Takács Attila, 2. Vass András, Kóti Dániel, Moró Milán, Boldis Bence, 3. Devecseri Ádám, Androsovics József, Makádi Z., Kárász M. (mind Dferr).

C-1 kölyök, 4x300-as váltó: 1. Makádi Zoltán, Kárász M., Boldis B., Kóti D. (Dferr), 2. Józsa N., Horváth Máté, Somoskövi Bence, Vereb Tamás (Dferr), 3. Süveges Á., Molnár Levente, Györkő Bence, Csányi Gergő (Dföldvár).

K-1 kölyök fiú, 4x300-as váltó: 1. Vass Péter, Majrcsik Szabolcs, Tejes Viktor, Koós Normann (Dunafüred), 2. Németh Ferenc, Árki Dávid, Kerti Dávid, Lukács Bence (Atom), 3. Szeiler Máté, Gulyás Domonkos, Fakán Dávid, Zsigmond Richard (Dunafüred).

K-1 kölyök lány, 4x300-as váltó: 1. Szabó Sára, Frely Antónia, Nagy Dóra, Kovács Anna (VVSI), 2. Szabados Fruzsina, Kozák Julianna, Burai Brigitta, Juhász Dalma (Vértes SE), 3. Fodor Nóra, Baranyai Hédi, Schwarz Vivien, Maár Noémi (Dunaferr).

Az 1500 méteres távok eredményeit holnap közöljük.A Dunaferr SE versenye már rangot vívott ki

C-1 felnőtt: 1. Vass András, 2. Hajdu Gergő, 3. Csuri Attila (mind Dunaferr), ... 5. Devecseri Ádám (Dunaferr).

K-1 férfi ifi: 1. Csizmadia Szabolcs (Dferr), 2. Németh Dávid (Vértes), 3. Fejes István (Atom),... 6. Csányi Viktor (Dferr),... 8. Für Balázs (Dunaferr).

K-1 női ifi: 1. Kárász Anna (Dferr), 2. Baki Bettina (VVSI), 3. Takács Kitti (Dunaferr).

K-1 masters: 1. Károlyi Béla (VVSI), 2. Tóth László (VVSI), 3. Kálmán Sándor, 4. Vedelek István, 5. Józsa István (mind Dunaferr).

C-1 serdülő, VI. kcs.: 1. Szabó Lóránt, 2. Gyarmati Sándor (mind Dunaföldvár), 3. Varjas Dániel (VVSI).

C-1 serdülő, V. kcs.: 1. Petkó András (VVSI), 2. Takács Attila (Dferr), 3. Androsovics József (Dferr),... 5. Móró Milán (Dunaferr).

K-1 serdülő fiú, V. kcs.: 1. Széperdei Renátó (Atom), 2. Zsitányszki Imre, 3. Vörös Marcell (mindkettő Dunafüred),... 7. Füzes Péter (Dferr).

K-1, VI. kcs.: 1. Somorácz Tamás (Atom), 2. Baumann Dániel, 3. Baumann Máté (mindkettő Dunafüred),... 9. Munkácsi Tibor (Dunaferr).

K-1 serdülő lány, V. kcs.: 1. Fenyvesi Réka (Atom), 2. Kiszli Vanda (Atom), 3. Kosztolányi Adrienn (Tolnatext).

K-1 serdülő lány, VI. kcs.: 1. Szeltner Ivett (VVSI), 2. Kalamár Gréta (VVSI).

C-1 kölyök, III. kcs.: 1. Süveges Árpád (Dunaföldvár), 2. Nagy Zsombor (VVSI), 3. Horváth Máté Sebestyén (Dunaferr),... 6. Józsa Norbert.

C-1 serd., IV. kcs.: 1. Kóti Dániel, 2. Makádi Zoltán, 3. Kárász Mátyás (mind Dferr).

K-1 kölyök, IV. kcs.: 1. Nyári Bendegúz (Dfüred), 2. Vass Gábor (Dfüred), 3. Árki Dávid (Atom).

K-1 kölyök lány, IV. kcs.: 1. Barna Alexa (VVSI), 2. Kozák Júlia (Vértes), 3. Bánhidi Nikolett (VVSI),... 9. Fodor Nóra (Dunaferr).

K-1 kölyök, III. kcs.: 1. Szabó Sára (VVSI), 2. Baranyai Hédi (Dunaferr), 3. Schwarz Vivien (Dunaferr).

C-1 serdülő, 4x500 m váltó: 1. Szabó Lóránt, Gyarmati Sándor, Nahlich Csaba, Süveges Árpád (Dföldvár).

K-1 serd., 4x500 m váltó: 1. Baumann D., Juhász Dávid, Zsitányszki I., Koós Jonatán (Dfüred), 2. Németh Gergely, Hegyi Bálint, Vass G., Nyári B. (Dfüred), 3. Széperdei R., Somorácz T., Túri Márton, Fejes István (Atom).

K-1 lány, 4x500-as váltó: 1. Fenyvesi Réka, Kiszli Vanda, Túri Zsuzsa, Németh Judit (Atom), 2. Baki Bettina, Varró Alexandra, Barna Alexa, Bánhidi Nikolett (VVSI), 3. Kalamár Gréta, Szeltner Ivett, Lakatos Tícia, Lakatos Zsanett (VVSI), ... 5. Kárász Anna, Takács Kitti, Baranyai Hédi, Fodor Nóra (Dunaferr).

C-1 vegyes, 4x500-as váltó: 1. Hajdu Gergő, Hajdu Jonatán, Csuri Attila, Takács Attila, 2. Vass András, Kóti Dániel, Moró Milán, Boldis Bence, 3. Devecseri Ádám, Androsovics József, Makádi Z., Kárász M. (mind Dferr).

C-1 kölyök, 4x300-as váltó: 1. Makádi Zoltán, Kárász M., Boldis B., K

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!