Sportvilág

2007.03.19. 03:26

Városunk karatékái taroltak

Sárvár (gp) - Nemrégiben rendezték meg az Ippon Shobu karate diákolimpia nyugat-magyarországi selejtezőit, amelyen városunk oktatási intézményeit a Hikari Dojo versenyzői képviselték.

Gallai Péter

A versenyen a tét az országos döntőbe jutás volt, amelyre az első négy mehetett tovább. A dunaújvárosiak remekeltek, és az összetett eredmények alapján harmadszor nyerték meg a Sárvár Kupát.

A Hikari eredményei:

II. kcs. kata: 3. Boldizsár Rebeka (Petőfi). Kumite: 3. Boldizsár Rebeka. IV. kcs., kata: 2. Deák Dorina (Arany). Kumite: 2. Deák Dorina. IV. kcs., kata: 3. Vajai Viktor (Kőrösi). Kumite: 2. Vajai Viktor, 3. Plézer Marcell (Kőrösi). V. kcs., kata: 2. Krausz Ákos (Arany), 4. Gerzsenyi Erik (Kőrösi). Kumite: 1. Kovács Bence (Kőrösi), 3. Gerzsenyi Erik. VI. kcs., kumite: 1. Gál Antal Levente (Vasvári), 2. Németh Kevin (Gárdonyi), 3. Dzjadiga Péter (Arany). VII. kcs., kata: 1. Boros Zoltán (Kőrösi), 2. Fodor Rudolf (Szilágyi). Kumite: 3. Boros Zoltán (Kőrösi), 3. Boldis Tamás (Kőrösi). VIII. kcs., kata: 1. Krausz Anna (Arany). Kumite: 2. Krausz Anna. X. kcs., kata: 3. Szatmári Roland (Rudas). Kumite: 1. Szatmári Roland. XI. kcs., kata: 3. Sudár Edit (Hild). Kumite: 3. Sudár Edit. XII. kcs., kata: 2. Németh Kitti (Dferr), 2. Mezei Adrienn (Dferr), 3. Gróf Andrea (Rudas). Kumite: 1. Németh Kitti, Mezei Adrienn, 3. Gróf Andrea. Junior: 1. Lökös Árpád (Bánki), 2. Sudár Gábor (Dferr), 3. Lökös Balázs (Bánki). Sárvár Kupa, kata: 1. Schneider Gergely. Kumite: 2. Lökös B., 3. Fekete László.

A Hikari eredményei:

II. kcs. kata: 3. Boldizsár Rebeka (Petőfi). Kumite: 3. Boldizsár Rebeka. IV. kcs., kata: 2. Deák Dorina (Arany). Kumite: 2. Deák Dorina. IV. kcs., kata: 3. Vajai Viktor (Kőrösi). Kumite: 2. Vajai Viktor, 3. Plézer Marcell (Kőrösi). V. kcs., kata: 2. Krausz Ákos (Arany), 4. Gerzsenyi Erik (Kőrösi). Kumite: 1. Kovács Bence (Kőrösi), 3. Gerzsenyi Erik. VI. kcs., kumite: 1. Gál Antal Levente (Vasvári), 2. Németh Kevin (Gárdonyi), 3. Dzjadiga Péter (Arany). VII. kcs., kata: 1. Boros Zoltán (Kőrösi), 2. Fodor Rudolf (Szilágyi). Kumite: 3. Boros Zoltán (Kőrösi), 3. Boldis Tamás (Kőrösi). VIII. kcs., kata: 1. Krausz Anna (Arany). Kumite: 2. Krausz Anna. X. kcs., kata: 3. Szatmári Roland (Rudas). Kumite: 1. Szatmári Roland. XI. kcs., kata: 3. Sudár Edit (Hild). Kumite: 3. Sudár Edit. XII. kcs., kata: 2. Németh Kitti (Dferr), 2. Mezei Adrienn (Dferr), 3. Gróf Andrea (Rudas). Kumite: 1. Németh Kitti, Mezei Adrienn, 3. Gróf Andrea. Junior: 1. Lökös Árpád (Bánki), 2. Sudár Gábor (Dferr), 3. Lökös Balázs (Bánki). Sárvár Kupa, kata: 1. Schneider Gergely. Kumite: 2. Lökös B., 3. Fekete László.

A Hikari eredményei:

II. kcs. kata: 3. Boldizsár Rebeka (Petőfi). Kumite: 3. Boldizsár Rebeka. IV. kcs., kata: 2. Deák Dorina (Arany). Kumite: 2. Deák Dorina. IV. kcs., kata: 3. Vajai Viktor (Kőrösi). Kumite: 2. Vajai Viktor, 3. Plézer Marcell (Kőrösi). V. kcs., kata: 2. Krausz Ákos (Arany), 4. Gerzsenyi Erik (Kőrösi). Kumite: 1. Kovács Bence (Kőrösi), 3. Gerzsenyi Erik. VI. kcs., kumite: 1. Gál Antal Levente (Vasvári), 2. Németh Kevin (Gárdonyi), 3. Dzjadiga Péter (Arany). VII. kcs., kata: 1. Boros Zoltán (Kőrösi), 2. Fodor Rudolf (Szilágyi). Kumite: 3. Boros Zoltán (Kőrösi), 3. Boldis Tamás (Kőrösi). VIII. kcs., kata: 1. Krausz Anna (Arany). Kumite: 2. Krausz Anna. X. kcs., kata: 3. Szatmári Roland (Rudas). Kumite: 1. Szatmári Roland. XI. kcs., kata: 3. Sudár Edit (Hild). Kumite: 3. Sudár Edit. XII. kcs., kata: 2. Németh Kitti (Dferr), 2. Mezei Adrienn (Dferr), 3. Gróf Andrea (Rudas). Kumite: 1. Németh Kitti, Mezei Adrienn, 3. Gróf Andrea. Junior: 1. Lökös Árpád (Bánki), 2. Sudár Gábor (Dferr), 3. Lökös Balázs (Bánki). Sárvár Kupa, kata: 1. Schneider Gergely. Kumite: 2. Lökös B., 3. Fekete László.

II. kcs. kata: 3. Boldizsár Rebeka (Petőfi). Kumite: 3. Boldizsár Rebeka. IV. kcs., kata: 2. Deák Dorina (Arany). Kumite: 2. Deák Dorina. IV. kcs., kata: 3. Vajai Viktor (Kőrösi). Kumite: 2. Vajai Viktor, 3. Plézer Marcell (Kőrösi). V. kcs., kata: 2. Krausz Ákos (Arany), 4. Gerzsenyi Erik (Kőrösi). Kumite: 1. Kovács Bence (Kőrösi), 3. Gerzsenyi Erik. VI. kcs., kumite: 1. Gál Antal Levente (Vasvári), 2. Németh Kevin (Gárdonyi), 3. Dzjadiga Péter (Arany). VII. kcs., kata: 1. Boros Zoltán (Kőrösi), 2. Fodor Rudolf (Szilágyi). Kumite: 3. Boros Zoltán (Kőrösi), 3. Boldis Tamás (Kőrösi). VIII. kcs., kata: 1. Krausz Anna (Arany). Kumite: 2. Krausz Anna. X. kcs., kata: 3. Szatmári Roland (Rudas). Kumite: 1. Szatmári Roland. XI. kcs., kata: 3. Sudár Edit (Hild). Kumite: 3. Sudár Edit. XII. kcs., kata: 2. Németh Kitti (Dferr), 2. Mezei Adrienn (Dferr), 3. Gróf Andrea (Rudas). Kumite: 1. Németh Kitti, Mezei Adrienn, 3. Gróf Andrea. Junior: 1. Lökös Árpád (Bánki), 2. Sudár Gábor (Dferr), 3. Lökös Balázs (Bánki). Sárvár Kupa, kata: 1. Schneider Gergely. Kumite: 2. Lökös B., 3. Fekete László.

II. kcs. kata: 3. Boldizsár Rebeka (Petőfi). Kumite: 3. Boldizsár Rebeka. IV. kcs., kata: 2. Deák Dorina (Arany). Kumite: 2. Deák Dorina. IV. kcs., kata: 3. Vajai Viktor (Kőrösi). Kumite: 2. Vajai Viktor, 3. Plézer Marcell (Kőrösi). V. kcs., kata: 2. Krausz Ákos (Arany), 4. Gerzsenyi Erik (Kőrösi). Kumite: 1. Kovács Bence (Kőrösi), 3. Gerzsenyi Erik. VI. kcs., kumite: 1. Gál Antal Levente (Vasvári), 2. Németh Kevin (Gárdonyi), 3. Dzjadiga Péter (Arany). VII. kcs., kata: 1. Boros Zoltán (Kőrösi), 2. Fodor Rudolf (Szilágyi). Kumite: 3. Boros Zoltán (Kőrösi), 3. Boldis Tamás (Kőrösi). VIII. kcs., kata: 1. Krausz Anna (Arany). Kumite: 2. Krausz Anna. X. kcs., kata: 3. Szatmári Roland (Rudas). Kumite: 1. Szatmári Roland. XI. kcs., kata: 3. Sudár Edit (Hild). Kumite: 3. Sudár Edit. XII. kcs., kata: 2. Németh Kitti (Dferr), 2. Mezei Adrienn (Dferr), 3. Gróf Andrea (Rudas). Kumite: 1. Németh Kitti, Mezei Adrienn, 3. Gróf Andrea. Junior: 1. Lökös Árpád (Bánki), 2. Sudár Gábor (Dferr), 3. Lökös Balázs (Bánki). Sárvár Kupa, kata: 1. Schneider Gergely. Kumite: 2. Lökös B., 3. Fekete László.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a duol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!