2009.11.23. 03:29

Véget ért a szezon

Nem sikerült a záró forduló csapatainknak a megyei labdarúgó-bajnokság első osztályában. A Pálhalma tizennégy győztes mérkőzés után döntetlent játszott, a Baracs pedig vereséget szenvedett.

Dunaújvárosi Hírlap

Kisláng: Ányos - Szabó B. (Méreg), Tárkányi, Rehák, Hegyi - Kovács T. (Balogh L.), Dudar, Willerding, Kovács Zs. - Paluska (Prágai), Fekete. Edző: Bekő Balázs.

Pálhalma: Vörös - Szabó G., Sztanó, Salamon, Szabó M. (Kóczián) - Cséza, Dudás - Bartha, Balaskó, Rompos - Szili (Pap). Edző: Nagy Zoltán.

Rendkívül rossz talajú pályán játszották a mérkőzést. Az első félidőben a pálhalmaiak átvették a hazai csapat rúgd és fuss stílusát, amely nem igazán feküdt nekik. A Kisláng a 31. percben Rehák tizenegyesével szerezte meg a vezetést (1-0). Szünet után a vendégvédelem bizonytalankodását kihasználva Kovács T. növelte az előnyt (2-0). Öt perccel később Cséza egy sarokrúgást követő fejessel szépített (2-1). A játékrész közepén Balaskó indítását Rompos mellel maga elé tette, és a hálóba lőtt (2-2).

Nagy Zoltán: - A mai napon nem bírtuk el a nem egyenlő mércét. Ellenfelünk kíméletlenül fuballozott, amihez partner volt a játékvezető. A szünet után jól játszottunk, sokat tettünk a győzelem érdekében, de csak egyenlíteni sikerült. Minden sorozat megszakad egyszer, de ezzel együtt fantasztikusan teljesített ősszel a csapat.

Bakonycsernye - Baracs2-1 (0-0)Bakonycsernye, 100 néző. Vezette: Rózsa József.

Bakonycsernye: Keserű - Hajnal, Hancsák, Egerszegi, Schneider - Osgyán, Hart, Strommer, Hanzli - Zách, Kadlecsik. Edző: Horváth Zoltán.

Baracs: Tóth N. - Virág (Meggyes), Klér, Antal, Vajda - Pletser, Prókai, Bartók S. (Fehérvári), Auer - Csordás, Szabó G. (Peredi). Edző: Horváth Zoltán.

Az első félidőben csak birkóztak egymással a csapatok, de gólt nem láthattak a nézők. Fordulást követően az 58. percben egyetlen helyzetét gólra váltotta a vendégcsapat. Prókai ugratta ki Csordást, akinek lövését a hazai kapus a jókor érkező Szabó G. elé tenyerelte, aki könnyedén a hálóba pofozta a játékszert (0-1). Nem sokáig örülhettek a vezetésnek a baracsiak, mert négy perccel később Hancsák szöglet után a rövid sarokba csúsztatott (1-1). Tíz perc múlva Kadlecsik egyéni akciója után a győzelmet jelentő gólt is megszerezte (2-1).

Horváth Zoltán: - Küzdelmes, de gyenge színvonalú meccset játszottunk. Nagyon gyenge volt a támadójátékunk, ami egész évben jellemző volt ránk idegenben. Sokat elárul, hogy vendégként ez volt a második lőtt gólunk.