2010.05.11. 02:29

Megbotlott az Iváncsa

DH - A megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság Femol csoportjában a 25. fordulóban a listavezető Iváncsa kikapott Adonyban, így két pontra apadt az előnye a táblázaton.

Dunaújvárosi Hírlap

Adony - Iváncsa 3-2 (1-1)

Adony, 300 néző. Vezette: Szabó János (Kárász, Barta).

Adony: Hegedűs - Tokai, Nebucz, Szabó B., Szántó, Huszák, Kármán, Tamon, Králl, Glonczi, Hegedűs (Bokor). Edző: Csorba József.

Iváncsa: Vaszócsik - Farkas (Séder), Orosz, Éliás I. Zs., Juhász, Simon (Drapcsik), Szabó M., Nagy I., Rakvács (Éliás II. Zs.), Kovács Zs., Kovács Z. Edző: Sümegi József.

Az első félidő közepén Huszák közeli perdítéssel szerzett vezetést a hazaiaknak (1-0). A félidő lefújása előtt egy jogosan megítélt 11-est Kovács Z. magabiztosan értékesített (1-1). Szünet után az 56. percben az ifiből felkerült Hegedűs 35 méteres szabadrúgásból nagy gólt ragasztott a bal felső sarokba (2-1). Öt perccel később egy kapu előtti kavarodást követően Kovács Zs. egyenlített (2-2). A győztes találatot a 78. percben közelről Kármán szerezte (3-2).

A forduló további eredményei: Mezőfalva - Seregélyes 4-1 (2-0) Góllövő: Szilva (2), Virág, Tórizs, ill. Tömör. Kiállítva: Nagy B. (Seregélyes). Enying - Rácalmás 4-4 (3-3) Góllövő: Tóth B. (2), Tárkányi (2), ill. Antal (2), Munkácsi, Bortkó. Kiállítva: Tóth B., ill. Végi, Bortkó. Sárbogárd - Nagyvenyim 4-1 (1-0) Góllövő: Szabó Z. (2), Szabó Kurgya, Böhm, ill. Fülöp. Pusztaszabolcs - LMSK 3-0 (0-0) Góllövő: Csányi, Kovács J., Mészáros. Mezőszilas - Dég 2-1 (0-0) Góllövő: Kiss Gy., Nagy A., ill. Szilágyi (öngól). Cece - Szabadegyháza 1-4 (1-2) Góllövő: Csomai, ill. Vizi, Imre J., Balló, Hegedűs (öngól). Lajoskomárom - Aba-Sárvíz 1-5 (0-4) Góllövő: Reichardt, ill. Gyuricza T. (2), Fülöp, Esze, Gyuricza V.