2010.06.01. 02:26

Magabiztos vendégsiker

DH - A huszonnyolcadik fordulóban hazai pályán kapott ki a Rácalmás csapata a Fejér megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság Femol csoportjában.

Dunaújvárosi Hírlap

Rácalmás - Lajoskomárom 0-4 (0-1)

Rácalmás, 150 néző. Vezette: Hajcsár Lajos (Földi, Nasta).

Rácalmás: Losonczi - Végi (Nyárasdy), Preisler, Hajnal, Schafer, Kiss J., Horváth L. (Gál), Karda, Hepp, Antal, Munkácsi (Godó). Edző: Rkó Sándor.

Lajoskomárom: Kajári - Pordán (Hajgató), Csulik Z., Babrányi, Bácsi, Szalai, Csulik Gy. (Orosz), Schmikl, László (Náray), Reichard, Cseke. Edző: NagyFerenc.

A bentmaradásért küzdő hazaiak a középmezőnyhöz tartozó Lajoskomáromot fogadták az elmúlt hétvégén szombaton. Az első félidő harmincötödik percében Reichard szerzett vezetést a vendégeknek (0-1).

A fordulást követően a hatvanhatodik percben Szalai növelte a lajoskomáromiak előnyét (0-2). Hat perccel később pedig Orosz talált be a rácalmási kapuba (0-3). A végeredményt hét perccel a találkozó lefújása előtt a második találatát szerző Reichard állította be (0-4). A huszonnyolcadik forduló további eredményei:

Iváncsa - Aba-Sárvíz 3-0 (1-0) Góllövő: Kovács Z. (3). Szabadegyháza - Enying 7-1 (1-0) Góllövő: Vizi, Balló, Vida, Tóth P., Horváth T., Imre J. (2), illetve Müller. Dég - Pusztaszabolcs 4-1 (1-1) Góllövő: Gulyás (2), Kuti, Bacsi, illetve Kovács J. LMSK - Sárbogárd 4-2 (0-1) Góllövő: Hornyák (2), Csizmadia (2), illetve Kristóf, Szilágyi. Seregélyes - Adony 1-1 (0-0) Góllövő: Belovai, illetve Huszák. Cece - Mezőfalva 2-2 (1-0) Góllövő: Hegedűs, Bánóczki, illetve Tauz (2). Nagyvenyim - Mezőszilas 5-3. A hazaiak gólszerzői a következő játékosok voltak: Varga (3), Pap, Pukánszki.