2010.05.04. 02:28

Kiesés szélén a Nagyvenyim

DH - A Fejér megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság Femol csoportjában hazai pályán szenvedett vereséget a bajnoki tabella utolsó helyén szerénykedő Nagyvenyim együttese.

Dunaújvárosi Hírlap

Nagyvenyim - Adony 2-5 (0-1)

Nagyvenyim, 100 néző. Vezette: Závotka Csongor (Kalmár, Kunstár).

Nagyvenyim: Gregorich - Gaszler (Simon), Fülöp, Lengyel, Török, Mészáros, Pap, Sárai (Zsiga), Joó, Tóth G. (Kiss K.), Eszenyi. Játékos-edző: Sárai György.

Adony: Hegedűs K. - Hegedűs R. (Borsuk), Turzó (Bokor, Szalados), Nebucz F., Szántó, Tamon, Huszák, Králl, Kármán, Lelkes, Glonczi. Edző: Csorba József.

A találkozó első félideje kiegyenlített játékot hozott. A szünet előtt Tamon találatával szereztek vezetést a vendégek (0-1). Fordulás után nem sokkal Tamon megszerezte második gólját (0-2). Ezt követően szétesett a Venyim játéka. A vonalban védekező hazaiak ellen először Králl (0-3), majd ismét Tamon volt eredményes (0-4). A hajrában az adonyiak kiengedtek, így Mészáros szépíteni tudott (1-4), majd három perccel később Joó is betalált (2-4). Az utolsó szó azonban a vendégeké volt: Králl újabb találata állította be a végeredményt (2-5).

További eredmények: Rácalmás - Pusztaszabolcs 2-1 (1-1) Góllövő: Munkácsi, Antal, illetve Joó. Iváncsa - Enying 3-1 (2-0) Góllövő: Kovács Z. (2), Kovács Zs., illetve Molnár. Seregélyes - Cece 2-1 (1-1) Góllövő: Takács (2), illetve Lakatos. Aba-Sárvíz - Sárbogárd 2-1 (1-0) Góllövő: Gyuricza, Berengyán, illetve Böhm. Szabadegyháza - Dég 2-1 (1-0) Góllövő: Rapai, Jónás, illetve Molnár. LMSK - Mezőfalva 1-4 (1-0) Góllövő: Hornyák, ill. Tauz, Szilva, Cseke, Sági. Lajoskomárom - Mezőszilas 3-0 (2-0) Góllövő: Romhányi, Reichardt, Orosz.