2010.08.31. 02:29

Gólparádé Kulcson

Dunaújváros - Igazi gólfesztivált rendezett a Kulcs együttese a megyei másodosztályú labdarúgó-bajnokság Agárdi Termál csoportjának harmadik fordulójában.

Kulcs: Papp S. - Radnó Gy. (Szabó K.), Fehér K., Peredi, Fehér R. (Hadnagy), Morva (Simon), Dobos (Herman), Mészáros, Fekete, Varjú, Bódi. Edző: Boncz Gábor.

Mezőszilas: Papp S. - Szepesi (Boda), Gyarmati (Pordán), Lepsényi (Fáncsik), Kilinkó, Kiss Gy., Szálka, Tücsök (Sülyi), Nagy Z., Bontovics, Toldi.

A gólgyártást Fehér R. kezdte az első negyedóra végén. Ezután Morva parádéja következett, hiszen a szünetig háromszor is betalált, így klasszikus mesterhármast ért el. Ezzel azonban nem elégedett meg, és a fordulás után is eredményes volt. A 68. percben szerzett Mészáros-góllal már kiütéses győzelem körvonalozódott. Bár egy perccel kélsőbb Gyarmati révén szépítettek a vendégek, de a hajrá ismét a kulcsiaké volt. Negyedórával a vége előtt Radnó Gy. növelte a különbséget. Az utolsó öt perc is tartogatott még gólokat. Először Hadnagy, majd a lefújás előtt Fehér K. talált a mezőszilasiak hálójába.

További eredmények: Enying - Adony 1-3 (0-1), góllövő: Buruncz, illetve Török, Králl, Bokor. Dég - Rácalmás 5-1 (3-0), góllövő: Semenszki, Sörös, Tóth I., Molnár T., Talkovics, illetve Hepp. Kiállítva: Talkovics, ill. Garda. Vajta - Mezőfalva 0-3 (0-1), gól.: Tórizs, Szilva, Cseke. Sárbogárd - Seregélyes 1-2 (0-1), gól.: Tóth Z., ill. Dvéri Zs., Ladányi. Kiállítva: Szabó Z. (Sárbogárd). Cece - Pusztaszabolcs 0-6 (0-2), gól.: Györök, Kovács B. (2), Kovács J. (2), Schrick. Kiállítva: Király (Cece). Sárosd - Aba-Sárvíz 2-1 (1-0), góllövő: Majláth (2), illetve Fülöp. Kiállítva: Kulcsár (Aba-Sárvíz). Sárszentágota - Lajoskomárom 1-3 (1-1).