2017.02.28. 19:20

Felemás eredmény

Dunaújváros – Az alacsonyabb osztályú női és férfi kézilabdacsapatok legutóbbi fordulójának eredményei.

Felnőtt, férfi korcsoport, NB II DAC (junior) – Szigetvár 43-19. A DAC a tabella élén áll. Női, felnőtt NB II Duna-Pent – Rákosmenti 27- 28 (13-10). Az első hazai mérkőzésen jól kezdett a Duna- Pent. Keményen, zártan védekezett a dunaújvárosi együttes, és türelmes támadójátékkal vezetést szerzett. Az első félidő végén három gól volt az előny. A második játékrészben is a dunaújvárosiak játszottak fölényben. Voltak olyan szakaszok, amikor négy-öt góllal is vezetett a Duna-Pent. A mérkőzés utolsó tíz percében viszont ritkán tapasztalható rövidzárlat következett be. Se védekezés, se támadás, csak érthetetlen kapkodás jellemezte a Duna-Pent csapatát. vereség lett a vége. Junior kategória. Duna-Pent – Rákosmenti 26-21. A megyei kézilabda-bajnokságok heti eredményei. Férfi. Veszprém Fejér megye. Ősi Andreotti SE – Rácalmás 26-34. Női mérkőzések. DKKA III – DAC 39-33, Rácalmás – Mór 22-18.