2010.03.24. 03:29

Esélyt sem adott a Kulcs

DH - A megyei harmadosztályú labdarúgó-bajnokság Déli csoportjának 16. fordulójában kettős emberhátrányból szerzett győztes gólt a Besnyő együttese.

Dunaújvárosi Hírlap

Kulcs - Dunapentele 5-1 (3-0)

Kulcs, 100 néző. Vezette: Jakab Géza (Szabó Z., Papp).

Kulcs: Papp S. - Fehér K., Fehér R. (Fekete), Radnó Gy., Radnó Zs., Papp P., Peredi (Bódi), Hadnagy (Juhász), Herman, Dobos (Márczis), Mészáros (Simon). Edző: Boncz Gábor.

Dunapentele: Pék - Molnár L., Molnár B., Beretka (Asztalos), Béni (Matkovics G.), Nagy B. (Szabó Cs.), Kovács M., Matkovics Zs., Virág (Simon), Deli, Nagy B. Z. (Tóth S.). Edző: Pálfi László.

Az első negyedóra végén Fehér K. szerzett vezetést a hazaiaknak. A szünetig Dobos és Radnó Zs. növelte az előnyt. A második félidőben Molnár B. szépített, ami után Radnó Zs. és Bódi találataival alakult ki a végeredmény.

Eredmények: Kisapostag - Mezőkomárom 0-0 Kiállítva: Szili (Kisapostag). Besnyő - Sárszentágota 3-2 (2-1) Gól: Lepsényi (3), ill. Vinklár, Kuczi. Kiállítva: Szentmihályi és Farkas (Besnyő). Soponya - Perkáta 2-1 (0-1) Gól: Simon, Budai, ill. Szaniszló. Alap - Előszállás 3-4 Gól: Varjas (3), ill. Felföldi (3), Lelki. Vajta - Nagylók 2-2 (0-0) Gól: Fekete, Simon, ill. Tóth L., Lendvai. Zichyújfalu - Tác-Csősz 3-0 (0-0) Gól: Horváth F., Rigó, Kulacs.