Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics

2017.10.06. 21:10

Nem jutottak dűlőre a női vízipólósok

A Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics női vízilabdázói pénteken este az Újpest által rendezett tornán a BVSC ellen ugrottak medencébe.

Horváth Brigitta egy gólt szerzett a pénteki találkozón

Fotó: Ady Géza

A Szentes legyőzése után pénteken este a felkészülési tornán az a BVSC következett a születésnapját ünneplő Mihók Attila vezetőedző által irányított csapatnak, amellyel most először mérhették össze erejüket a bajnokság rajtja előtt. Annak ellenére, hogy mindkét gárda keretében történtek változások, a két együttes mérkőzése rendre szoros küzdelmet szokott hozni.

Fotós: Ady Géza

Nem volt ez másként tegnap sem. Az első negyedet 4-3-ra megnyerték a dunaújvárosiak, a félidőben 6-6 volt az állás. A harmadik és a negyedik etapban sem jutottak dűlőre a csapatok egymással, a vége 10-10 lett. A DUE-Maarsk gólszerzői: Szilágyi 3, Garda 3, Horváth 1, Ziegler 1, Gurisatti 2. Ma a bajnoki címvédő Újpest ellen zárják a lányok a tornát.