2017.03.08. 18:46

Négy meccs, hét pont

Dunaföldvár - A Holler UFC korosztályos labdarúgócsapatai az elmúlt fordulóban két győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel zártak.

U19 III. osztály Közép-Nyugat Zeusport Holler UFC - Diósd 1-1 (0-1)

Holler: Kovács - Takács, Boros, Kis (Balonyi), Simon, Szedljak, Szikora, Antal, Kiss, Cislo, Fazekas. Góllövő: Kis (68. p.).

A csapat 14 forduló után 30 ponttal, a 2-4. helyen hármas holtversenyben rosszabb gólkülönbséggel negyedik.

U17 III. osztály Közép-NyugatZeusport Holler UFC - Diósd 1-2 (1-0)

Holler: Czári - Nikl, Kiss (Puskás), Szapu, Androsovits, Ráthgéber, Linger, Kovács, Nagy (Vámi), Schettrer (Sztojka), Geráth. Góllövő: Ráthgéber (38. p.).

A dunaföldváriak 14 forduló után 22 ponttal a nyolcadikok a tabellán.

U15 II. osztály Közép-NyugatZeusport Holler UFC - Törökbálint 9-0 (2-0)

Holler: Szűcs - Sümegi, Rózsahegyi, (Zámbó), Strasszer, Szalai, Mukli, Puskás, Morva (Antal), Rabi (Szappanos), Vámi R., Varga. Góllövő: Szalai (41., 58. és 67. perc), Puskás (38., 48., 75., 79. perc), Rabi (33. p.), Antal (56. p.).

A Holler UFC 16 meccs után 13 pontot gyűjtve jelenleg 12 a tabellán.

U14 II. osztály Közép-NyugatZeusport Holler UFC - Törökbálint 1-0 (1-0)

Holler: Rácz - Sipos, Kovács, Morár, Horváth, Kövesdi, Bagó, Laki (Vácz), Tessényi, Molnár, Vizi (Szilágyi). Horváth (21. p.).A csapat 16 találkozót követően 34 ponttal az ötödik.