2008.05.14. 02:27

Ezúttal kilenc gólt kaptak

DH-információ - A megyei első osztályú labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójában a városkörnyék mindkét csapata kikapott. A Pusztaszabolcsot ismét kiütötték.

Körmendi János

Kisláng - Pusztaszabolcs 9-2 (4-0)Kisláng, 300 néző, vezette: Béd Imre.

Kisláng: Kiss - Willerding, Rehák, Hegyi, Truszek, Tárkányi, Paluska, Kovács, Prágai Z. (Prágai Cs.), Kleiber (Farkas), Maszlag (Turi). Edző: Bekő Balázs.

Pusztasztabolcs: Szabados - Molnár, Szabó, Németh, Kovács B., Budai, Györök, Demeter, Matkovics, Székely, Kovács J. Edző: Németh Roland.

12. perc: Maszlag hatalmas bedobása Prágai Z. elé pattant, aki a kapuba lőtt, 1-0.

21. perc: Egy gyönyörű hazai akció végén Truszek szépen lőtte ki a bal alsó sarkot, 2-0.

39. perc: Paluska viharzott el a bal szélen, ziccerbe hozta magát, de a kapusba lőtte a labdát, ám a kipattanót Maszlag a hálóba rúgta, 3-0.

45. perc: Tizenegyeshez jutottak a hazaiak, amit a fiatal Kovács T. értékesített, 4-0.

61. perc: Prágai Cs. szép labdát adott Paluskának, aki biztosan lőtt a kapuba, 5-0.

65. perc: Truszek 25 méteres szabadrúgásból lőtte ki a bal alsó sarkot, 6-0.

68. perc: Györök 20 méteres szabadrúgása vágódott a bal felső sarokba, 6-1.

70. perc: Prágai Cs. elé pattant a labda, aki higgadtan élt a lehetőséggel, 7-1.

82. perc: Székely a kapust kicselezve lőtt a hálóba, 7-2.

86. perc: Szép támadás után Prágai Cs. gólja, 8-2.

90. perc: Ismét hazai büntető, amit Turi lőtt be, 9-2.

Jók: az egész hazai csapat.

Iváncsa - Sárosd 1-3 (0-1)Iváncsa, 200 néző, vezette: Nagy László.

Iváncsa: Tóth - Szabó, Pusztai, Tonka, Barna, Kölcze, Szölősi, Szentmihályi (Csucsai), Sléder, Szilvásy, Bakos. Edző: Rákász Kornél.

Sárosd: Magasföldi - Viniczai, Horváth, Egerszegi, Berényi, Huber, Nyakas, Kovács, Kargl (Molnár), Zach Tamás (Masinka), Ruppert. Edző: Masinka László.

4. perc: Kovács lépett ki a védők közül és a bal alsóba lőtt, 0-1.

13. perc: Kovács lövését védte Tóth.

35. perc: Kovács a kapufára felejt.

46. perc: Bakos beadását Kölcze fölé lőtte.

60. perc: Szölősi szabadrúgását bravúrral védte a vendégkapus.

62. perc: Huber beadását Berényi rúgta kapuba, 0-2.

85. perc: Bakos passzát Szilvásy a kapu bal oldalába lőtte, 1-2.

90. perc: Az utolsó percre is maadt egy gól: Pusztai hibázott ismét, Molnár a kapuba lőtt, 1-3.

Megérdemelten győzött a vendégcsapat az indiszponált hazai ellen.

Jók: a hazaiaknál senki, illetve Kovács, Huber, Ruppert.